czwartek, luty 02, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/18709.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/18709

Nawrocki

czwartek, 04 wrzesień 2014 14:51

Mary's Land, niezwykła filmowa opowieść Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mary's Land to nie tylko kino biblijne, film drogi, dramat, komedia czy film dokumentalny. To opowieść, która łączy wymienione gatunki i wykracza daleko poza ograniczenia tradycyjnych schematów kinowych - w polskich kinach od 5 września.

Twórcy filmu, unikając osądzania i dawania prostych recept moralnych, zdecydowali się wyruszyć w podróż po całym świecie, aby spotkać się z ludźmi, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją Dziewicą. Mary's Land to podróż po świecie, ziemi Maryi, w którym to, co często traktuje się jako religijny, abstrakcyjny schemat, przyjmuje formę żywej, osobowej i wręcz namacalnej obecności.

Powaga głównego przesłania filmu jest z dużą dozą przekory i humoru równoważona przez lekkość intrygi fabularnej i scen biblijnych. Całość harmonijnie dopełnia bardzo wysoka jakość wizualna tej produkcji.

Film przeznaczony jest również dla dzieci, ale powyżej 12 roku życia. Więcej na: http://marysland.pl.

{gallery}18709{/gallery}

a