niedziela, grudzień 04, 2022
Follow Us
poniedziałek, 21 lipiec 2014 00:00

"Drużyna" Michała Bielawskiego Wyróżniony

Napisane przez Małgorzata Kostro-Olechowska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przedstawiamy Państwu zwiastun filmu "Drużyna". Film wyreżyserowany przez Michała Bielawskiego powstał przy udziale Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i będzie miał swoją premierę 8 sierpnia w kinach w całej Polsce.

Sponsorem filmu jest Plus - Generalny Sponsor FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014.

Jest to drugi w historii polskiego kina film o siatkówce. Jego premiera poprzedzi rozgrywane w Polsce po raz pierwszy Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Polski volleyland.
Współcześni gladiatorzy, wylewający na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddaleni od najbliższych. Po drugiej stronie sponsorzy, działacze, komentatorzy, cheerleaderki, duet Kułaga-Magiera, hale pełne wiernych kibiców polskiej drużyny; gotowych przejechać setki kilometrów za swoimi idolami. Wspólna radość po wygranych, smutek po porażkach. Każdy sezon to nowe cele, nowe perspektywy, kolejne mistrzostwa do zdobycia. Co przyniesie kolejny?

Za czym tęskni Michał Winiarski? Jak Michał Kubiak w dzieciństwie reagował na porażki? Co na bezludnej wyspie zrobiłby Krzysztof Ignaczak? Jak wolny czas spędza Marcin Możdżonek? Co po zakończeniu kariery będzie robił Łukasz Żygadło? Jakich cech u innych ludzi szuka Bartosz Kurek? Jak z grupy indywidualności i niezwykłych charakterów stworzyć DRUŻYNĘ?
Film "Drużyna" Michała Bielawskiego w kinach od 8 sierpnia 2014.

a