środa, luty 08, 2023
Follow Us

Nawrocki

czwartek, 09 styczeń 2014 15:20

Gwiazdy von Triera o „Nimfomance" Wyróżniony

Napisane przez Małgorzata Kostro-Olechowska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Charlotte Gainsbourg i Shia LaBeouf zdradzają sekrety produkcji filmu, którego część pierwsza wchodzi na ekrany polskich kin 10. stycznia.

Charlotte Gainsbourg w ostatnich latach stała się ulubioną aktorką Larsa von Triera. Shia LaBeouf jest wschodzącą gwiazdą kina, znanym z takich przebojów jak „Transformers", czy „Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki".

Oboje opowiadają o tym, jakie były ich reakcje, gdy twórca „Antychrysta" zaproponował im udział w swoim nowym projekcie, co czuli po lekturze scenariusza, jak przebiegała praca na planie i co zbliżyło ich do von Triera. Charlotte zdradza charakter swojej relacji z Larsem, a Shia ujawnia jak dostał tę rolę i spełnił swoje marzenie. Mówią także o postaciach, w które się wcielili i swoim stosunku do nich.

Charlotte Gainsbourg: 

Shia LaBeouf:

„Nimfomanka" jest inteligentną i prowokacyjną opowieścią o kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i erotycznego spełnienia. Oprócz Gainsbourg i LaBeoufa w filmie występują takie gwiazdy jak Uma Thurman („Kill Bill"), Jamie Bell („Billy Elliott", „Tintin"), czy Willem Dafoe („Antychryst"). „Nimfomanka" zawiera jedne z najodważniejszych scen i kreacji aktorskich w dziejach kina.

a