sobota, grudzień 03, 2022
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/15539.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/15539
piątek, 22 listopad 2013 04:02

Bez barier Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Spektakl „Wichrowe wzgórza” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących  - Spektakl wystawiony 13 listopada 2013 roku w Teatrze Studio (Pałac Kultury, pl. Defilad 1). Spektakl „Wichrowe wzgórza” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących - Spektakl wystawiony 13 listopada 2013 roku w Teatrze Studio (Pałac Kultury, pl. Defilad 1). http://www.kulturabezbarier.org/, fot. krzysztof bieliński

Fundacja Kultury Bez Barier i Partnerzy zapraszają do teatrów w Warszawie, Katowicach i Poznaniu na spektakle z audiodeskrypcją, napisami lub tłumaczeniem migowym.

To bardzo popularne spektakle z bieżącej oferty teatralnej, dostosowane dla widzów z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.

22.11. - spektakl "Kontrakt" dramat Sławomira Mrożka, z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących, w Teatrze Śląskim w Katowicach.

27.11. - spektakl "Tuwim dla dorosłych", z audiodeskrypcją, po raz pierwszy w Teatrze ROMA w Warszawie.

07.12. - spektakl "Romantycy", przedstawienie z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

08.12. - spektakl dla dzieci "Och, Emil", z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy, w Teatrze Animacji w Poznaniu.

12.12. - sztuka "Poper. Komedia z piosenkami", z audiodeskrypcją i napisami, w Teatrze Nowym w Poznaniu.

{gallery}15539{/gallery}

Liczba miejsc ograniczona. Konieczna jest rezerwacja. Bilety po specjalnej, niższej cenie można rezerwować u Ani Żórawskiej: tel.: 22 100 36 94, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt Teatr "Poza Ciszą i Ciemnością" Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" i Fundacji Kultury bez Barier jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Partnerzy i Patroni: Polski Związek Niewidomych, Polski Związek Głuchych, Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym, Polska Fundacja Osób Słabosłyszących, Fundacja ECHO, Portal ONSI, Magazyn "Pochodnia".

http://www.kulturabezbarier.org

{jumi [*7]}

a