sobota, kwiecień 01, 2023
Follow Us

Nawrocki

sobota, 28 wrzesień 2013 19:54

Na wakacje do kin

Napisane przez m.b./mat.pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Polecamy "Najlepsze najgorsze wakacje" - nowy film producentów „Juno” i „Małej Miss”.

Jak zapowiadają krytycy - „pokochacie każdą minutę tego filmu” (Peter Travers, „Rolling Stone”). W rolach głównych zobaczymy między innymi Steve’a Carella, Toni Collette, Allison Janney i Sama Rockwella. Film opowiada o nieśmiałym nastolatku Duncanie, który jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z Trentem – nowym partnerem swojej mamy. Zapowiada się najgorsze lato w jego życiu. Nie dość, że Duncan sam o sobie nie myśli zbyt dobrze, to jeszcze Trent wyraźnie daje mu do zrozumienia, że jest totalnym zerem. Z dna rozpaczy wyciąga go nowopoznany przyjaciel Owen, któremu czasem brak rozsądku, ale na pewno nie brak optymizmu. Owen uczyni z Duncana „króla aquaparku" i sprawi, że będą to jego najlepsze wakacje.

- Ten film poprawi Wam humor! – powiedział Steve Carell, który w komedii Nata Faxona i Jima Rasha wcielił się w jedną z najmniej sympatycznych postaci w swojej karierze. - Ta komedia ma w sobie wakacyjną energię - dodaje odtwórca roli Trenta.
Allison Janney, którą na ekranie zobaczymy jako rozgadaną Betty, podkreśla, że ten film, ma niezwykłą moc „przywoływania najlepszych wspomnień”. Z kolei nastoletnia Anna Sophia Robb, czyli filmowa Susanna dodaje, że „w znakomicie napisanych postaciach, przejrzymy się jak w lustrze i zobaczymy swoich znajomych”.
Komedia „Najlepsze najgorsze wakacje” w kinach od 27 września.
{jumi [*7]}

a