poniedziałek, marzec 27, 2023
Follow Us

Nawrocki

poniedziałek, 23 wrzesień 2013 11:12

„Życie Adeli: Rozdział 1 i 2" Wyróżniony

Napisane przez Małgorzata Kostro-Olechowska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przedstawiamy polski plakat jednego z najbardziej oczekiwanych i jednocześnie kontrowersyjnych filmów tego roku - „Życie Adeli: Rozdział 1 i 2". Wspaniała opowieść o miłości, tak o filmie Abdellatifa Kechiche mówił Steven Spielberg, szef jury festiwalu w Cannes, które przyznało mu Złotą Palmę.

Reżyserka Lynn Ramsay i również jurorka dodała: to jedna z najpiękniejszych historii miłosnych w kinie ostatnich lat. Miłości, z którą każdy może się identyfikować, rozpoznać w niej swoje związki.

„Życie Adeli" to odważna obyczajowo i pełna emocji historia wielkiej miłości. Film jest szeroko dyskutowany na całym świecie także za sprawą śmiałych kreacji młodych aktorek i wyjątkowo realistycznych scen erotycznych, które od czasu premiery są tematem gorących dyskusji.

Pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, pierwsza miłość, pierwsze rozczarowanie. Życie Adeli zmienia się na zawsze, gdy spotka kilka lat starszą od siebie odważną i piękną Emmę. To właśnie dzięki niej odkryje w sobie kobietę. Dojrzeje, odnajdzie się, zagubi i znowu odnajdzie...

„Życie Adeli: Rozdział 1 i 2" trafi na ekrany polskich kin już 18 października.

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=3E-c_Er1jAo.

{jumi [*7]}

a