środa, maj 22, 2024
Follow Us
wtorek, 18 maj 2010 13:18

Nominacje do nagrody im Zajdla Wyróżniony

Napisane przez WS/TB
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Tylko do 15 czerwca można będzie nominować powieści i opowiadania do nagrody im. Janusza A. Zajdla. Nominacje poznamy już 24 czerwca w warszawskim klubie Grawitacja, nagroda zostanie wręczona na konwencie Tricon 2010 czyli Eurocon 2010.

Zostało{jumi [*4]}niewiele czasu na zgłaszanie nominacji do Zajdla - swoje typy na najlepsze polskie: powieść i opowiadanie ubiegłego roku można nadsyłać do 15 czerwca.

Jak można nominować? Każdy czytelnik fantastyki może wybrać od jednego do pięciu utworów w każdej kategorii, wydanych w poprzednim roku kalendarzowym. Utwory, które zbiorą najwięcej głosów, znajdą się na liście nominacji do Nagrody

Elektroniczny formularz nominacji do Nagrody im. Janusza A. Zajdla tutaj...

Swój głos należy nadesłać do 15 czerwca pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny: Związek Stowarzyszeń Fandom Polski ul. Zamieniecka 46/25 04-158 Warszawa W zgłoszeniu (oprócz nominowanych utworów) należy podać swoje imię i nazwisko, adres i, w przypadku zgłoszenia mailowego, numer telefonu. Należy pamiętać, że w danym roku jedna osoba może zgłosić maksymalnie 5 powieści i 5 opowiadań.

Jeśli nie pamiętają państwo, czy dany utwór był wydany w ubiegłym roku skorzystajcie z jednej z nieoficjalnych list pomocniczych (np. takich jak: http://sad.duckandcover.cx/ausir/fantastyka2009.xls)

Gala Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla odbędzie się na tegorocznym konwencie Eurocon 2010 czyli Tricon 2010. Będzie to najważniejszy konwent europejski tego roku. Przygotowywany jest przez Czechów, Słowaków i Polaków w Cieszynie. Łączy w sobie Eurocon 2010, Parcon 2010 i Polcon 2010 stąd sprytna nazwa Tricon 2010. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać tutaj...

{jumi [*7]}

a