czwartek, luty 25, 2021
Follow Us
czwartek, 24 styczeń 2013 10:42

Ostatnia szansa na „Teraz Polska”

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
statuetka "Teraz Polska" statuetka "Teraz Polska" Fot. www.terazpolska.pl

Tylko do 1 lutego można przesyłać zgłoszenia do tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. - Szansę na sukces w Konkursie i zdobycie Godła „Teraz Polska” ma każda firma, działająca na rynku od co najmniej roku - niezależnie od wielkości, czy reprezentowanej branży.

Podstawowymi kryteriami oceny eksperckiej są: walory użytkowe zgłaszanego produktu lub usługi, jakość i innowacyjność. Pod uwagę brane są również opinie klientów, czy liczba reklamacji – wyjaśnia Michał Lipiński, szef Konkursu „Teraz Polska”. Godło „Teraz Polska” istnieje od 20 lat. Jest to rozpoznawany przez ponad 80 proc. Polaków znak, świadczący o wysokiej jakości usług oraz produktów wytwarzanych w Polsce.

Ze statystyk Fundacji PGP „Teraz Polska” wynika, że nagrodę otrzymuje co trzecia firma biorąca udział w konkursie. - Dołączenie do grona blisko 100. firm, które aktualnie posiadają prawo do posługiwania się znakiem „Teraz Polska” będzie dla laureatów tegorocznej edycji konkursu wielkim sukcesem oraz potwierdzeniem najwyższych standardów działania – mówi Lipiński. Poza prawem do korzystania z najbardziej rozpoznawalnego symbolu polskiej gospodarki, laureaci otrzymają również możliwość skorzystania z pakietu promocyjnego, w skład którego wchodzą m.in. rabaty na przeprowadzenie kampanii reklamowych.

Aby zgłosić produkt lub usługę do konkursu, należy zarejestrować się na stronie www.terazpolska.pl i następnie – do 1 lutego br. wypełnić otrzymaną ankietę weryfikacyjną.

{jumi [*9]}

a