piątek, marzec 31, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 125.

Nawrocki

piątek, 21 grudzień 2012 13:14

Mały Hobbit wyrusza w wielką podróż Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mały Hobbit wyrusza w wielką podróż fot. mat. promocyjne

Wielka filmowa przygoda czeka, już wkrótce, na fanów prozy J.R.R. Tolkiena. Na ekrany kin w całej Polsce wchodzi jego najnowszy film pt: „Hobbit: Niezwykła Podróż".

Film w reżyserii kultowego twórcy filmów z gatunku Science Fiction-Petera Jacksona. Jest to kolejny film autora po nakręceniu kultowej trylogii Władca Pierścieni.

Najbardziej kasowy film w historii kina, a przede wszystkim baśniowa tematyka, przypadła artyście tak bardzo do gustu, iż postanowił się zmierzyć z jeszcze jedną historią napisaną przez genialnego Anglika. Hobbit, to pierwsza opowieść Tolkiena, napisana przed Władcą Pierścieni. Dzieje się dokładnie w takich samych realiach, jak poprzednie trzy części trylogii. Tym razem jednak, głównym bohaterem opowieści jest Bilbo Baggins, wuj Frodo Bagginsa. Historia opowiada o tym: w jaki sposób magiczny pierścień mocy trafił do Hobbitonu, w jaki sposób znalazł się u Bilbo Bagginsa oraz skąd się wziął Gollum. Aby nie zepsuć widzom niespodzianki, nie będę dalej opowiadał.

Prawdziwych fanów nie trzeba namawiać, by poszli na ten film. Kina zapowiadają w styczniu prawdziwe oblężenie. Już, dzisiaj w sklepach można zauważyć wzrastające zainteresowanie książkami Tolkiena. Pojawiły się nowe gry i zabawki o Hobbitach. To właśnie nasze starsze dzieci, z największą niecierpliwością czekają na tą filmową premierę. Jest na co czekać w kinie. Premiera już 28 grudnia. Zapraszamy!

{jumi [*7]}

 

a