wtorek, styczeń 31, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 125.

Nawrocki

poniedziałek, 17 grudzień 2012 15:35

Mój Rower - cała prawda o facetach

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Piotr Trzaskalski słynny polski reżyser, twórca takich filmów jak: „Edi" czy „Mistrz". Prezentuje państwu swój najnowszy film pt: „Mój Rower".

To filmowa opowieść o scalaniu rodzinnych więzi. Bohaterami są trzej mężczyźni: dziadek, ojciec i syn. Każdy z nich jest na innym etapie życia. Wszyscy mieszkają z dala od siebie, a ich kontakty, są na co dzień bardzo sporadyczne. Razem połączy ich dopiero wspólny problem. Mianowicie, gdzieś zawieruszyła im się babcia , matka i żona w jednej osobie. Postanowiła ona odejść od filmowego dziadka granego przez Michała Urbaniaka. Mężczyźni postanawiają ją razem odszukać. W trakcie poszukiwań odkrywają coś jeszcze: jak bardzo ważne są w życiu człowieka więzy rodzinne.
To nie jest film dla fanów Jamesa Bonda i szybkiej akcji. Polecamy go ludziom, którzy wolą kino ambitne. Kino społeczne i głęboko refleksyjne. Jego indywidualny-intelektualny charakter, zmusza nas do myślenia. Film, może nie tak dobry jak „Edi", ale na pewno na wysokim poziomie. Dzieło godne polecenia. Zapraszamy do kin w całej Polsce.

 

{jumi [*7]}

a