updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Sanatorium Uzdrowiskowe formą spędzenia urlopu

  • Napisane przez bk
  • Dział: Pensjonaty

Na południu małopolski na wzgórzu skąd rozpościera się piękna panorama na rzekę Poprad, ruiny zamku oraz otaczające Muszynę góry usytuowane jest Sanatorium Uzdrowiskowe Korona, które zachęca nie tylko położeniem ale także licznymi atrakcjami turystycznymi.

{jumi [*4]}Sanatorium Uzdrowiskowe Korona leży w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, nad którymi unosi się zapach naturalnych olejków eterycznych sprzyja wypoczynkowi, odpręża i uspokaja. Od przeszło 11 lat obiekt jest nie kwestionowanym liderem w okolicach Muszyny, zapewniając swoim gościom profesjonalną obsługę, atmosferę pełnego wypoczynku oraz domową kuchnię w oparciu o zasady zdrowego żywienia. Dbałość o komfort pobytu klienta sprawia, że goście z chęcią powracają w to miejsce.

Wellness & SPA Sanatorium Korona oferuje szeroki wachlarz usług związanych z odnowa biologiczną. Wyspecjalizowana kadra zadba aby w relaksującej atmosferze harmonijnego otoczenia na nowo nabrać sił witalnych i pozytywnej energii.
Na życzenie gości organizowane są kuligi z pochodniami, ogniska na których czas umila regionalna kapela. Lokalizacja Sanatorium sprzyja uprawianiu sportów zimowych, 150m od obiektu znajduje się odkryte lodowisko natomiast w pobliżu można korzystać z wielu wyciągów narciarskich. W okresie letnim do dyspozycji gości jest kompleks basenów wodnych z podgrzewaną wodą i mnóstwem atrakcji wodnych.

Pobliskie tereny są wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym, odwiedzający ten region mogą podziwiać m.in. ruiny zamku starostów „Państwa Muszyńskiego”, dawne połemkowskie cerkwie greckokatolickie oraz niezliczone pomniki przyrody. Niedaleko hotelu znajduje się rezerwat przyrodniczy „Las Lipowy Obrożyska”, będący jedynym drzewostanem lipowym w naszych Karpatach. Olejki eteryczne wydzielane przez drzewa działają przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Szczególnie korzystnie działają na układ oddechowy. Miasto Muszyna charakteryzuje się specyficznym mikroklimatem, dającym dobre samopoczucie, uczucie rześkości i radość życia, dlatego jest idealnym miejscem na wypoczynek i regeneracje sił witalnych.

{jumi [*9]}

 

Please provide full Credentials Infomation