updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

"Moszczeniczanka" niezapomniana gwiazda Andrzeja Kondratiuka

  • Napisane przez EN, mat. pras.
  • Dział: Pensjonaty
Wyróżniony Widok na Giewont z okien Moszczeniczanki mat. prom. Widok na Giewont z okien Moszczeniczanki

 Od lat chwalony przez gości, usytuowany u podnóża Tatr, na zboczu Gąsieniców Wierch, przy zabytkowej ulicy Kościeliskiej z XIX-wieczną drewnianą zabudową. Tutaj odpoczniesz i poczujesz prawdziwy zakopiański klimat.

"Moszczeniczanka" została zbudowana na początku lat 70-{jumi [*4]}tych ubiegłego stulecia na miejscu dawnej chaty góralskiej. Cieszy się ogromną popularnością wśród rodzimych i zagranicznych turystów. Z niej możesz udać się na kilkunastominutowy spacer do centrum Zakopanego - Krupówek , albo oddalić się w góry i zrelaksować. Widok z jej okien rozpościera się z jednej strony na urzekającą serca turystów panoramę Tatr z Giewontem w roli głównej, a z drugiej na stok Gubałówki oraz Polanę Szymoszkową, gdzie znajdują się nowoczesne wyciągi dla narciarzy. Jak pamiętacie państwo "Moszczeniczanka" grała jedną z głównych ról w kultowym filmie Andrzeja Kondratiuka "Jak to się robi". Poczuj się gwiazdą i zapoznaj się z jej bogatą ofertą.
Pensjonat oferuje: pokoje z łazienkami oraz TV/SAT, radio, regionalną salę z kominkiem, bezpłatny parking dla autokaru i samochodów, dwie sale zajęciowe, sprzęt audio i video, całodobowy monitoring, bezprzewodowy internet, sprzęt sportowy oraz boisko do siatkówki i suchą saunę. Największym zainteresowaniem oczywiście cieszy się legendarny apartament w którym odpoczywała znana polska para kochanków lat 20. Kim oni byli dowiecie się na miejscu. Co do wyżywienia zdrowa polska kuchnia gwarantowana. Do wyboru indywidualna karta, albo śniadaniowy bufet szwedzki. A może do łóżka? Wszystko jest możliwe.
Jeśli jesteście samotni i martwicie się, że nikogo nie poznacie to jesteście w błędzie. Zabawy plenerowe o charakterze regionalnym połączone z górską przygodą zjednoczą wszystkich. Seniorów, młodszych, śmiałych i nie. Opieka rekreacyjna w tym ośrodku naprawdę jest perfekcyjna. Ostatnia rzecz najważniejsza to oczywiście ceny. I tu niespodzianka są do uzgodnienia na miejscu!
Odwiedź miejsce multimedialnie: http://www.moszczeniczanka.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1&Itemid=50
Kontakt: OSW "Moszczeniczanka"
34-500 Zakopane, Polska
ul. Kościeliska 79d
telefon: (18) 201-27-72
Facebook
http://pl-pl.facebook.com/pages/OSW-Moszczeniczanka-Zakopane/109263785785520
www.moszczeniczanka.com.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation