updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Gościniec „Pod Zielonym Jajem”

Przyjazd do Gościńca "Pod Zielonym Jajem" to wkroczenie w inny wymiar. Wielki szachulcowy dom otoczy Was swoją niezwykłą przyjazną aurą.

{jumi [*4]}Wokół złotonośne potoki, siedliska orłów, agatowe pola, kraina wygasłych wulkanów, zamki rycerzy-rozbójników, ukryte skarby III Rzeszy, tajemne miejsca Walonów i opuszczone kopalnie uranu. To wszystko w scenerii malowniczego pogórza, dumnych gór i wspaniałej nieskazitelnej przyrody. W zasięgu kilkudziesięciu kilometrów najbogatszy w zabytki obszar Europy, źródła termalne, liczne stoki narciarskie, wspaniałe trasy rowerowe i granice trzech państw. Około dwóch godzin zajmuje dojazd samochodem do Pragi i tylko nieco dłużej do Tropical Islands koło Berlina.Z kolei zacisze doliny, w której mieszczą się nasze zabudowania, daje wrażenie zupełnego odcięcia się od całego zgiełku współczesnego świata.Gospodarze Gościńca poza zafascynowaniem tą krainą  są miłośnikami podróży, Land Roverów*, kuchni śródziemnomorskiej i aury Afryki, co wszystko razem ma niewątpliwie wpływ na duszę domu. Zielone Jajo to owalne zielone logo marki Land Rover. Przygotowaliśmy dla Państwa miejsce wypoczynku w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski – Pogórzu Izerskim Zamieszkacie w 200-letnim siedlisku, w unikatowym szachulcowym budynku, w przytulnych komfortowych pokojach z łazienkami, skosztujecie wyjątkowo dobrej kuchni i regionalnych specjałów. Otoczeni bogactwem wspaniałej przyrody będziecie mieli w zasięgu kilkunastominutowego spaceru siedliska wielu gatunków ptaków, w tym licznej grupy drapieżników z orłami bielikami włącznie. W rozpościerających się od samych zabudowań lasach nie brak też saren, lisów i dzików. Na pobliskich zboczach występują bogate złoża agatów, uważanych za najpiękniejsze w Europie.  Jedną z oferowanych przez nas atrakcji jest tor off-roadowy położony niedaleko za zabudowaniami, w prawie 2-hektarowej dolinie. Goście mogą tu się uczyć lub doskonalić swoje umiejętności jazdy w terenie prowadząc pod okiem doświadczonych instruktorów firmowe odpowiednio wyekwipowane Land Rovery.

Gościniec „Pod Zielonym Jajem”

Antoni Jackiewicz

Płóczki Górne 102, 59-600 Lwówek Śląski, tel. 0-75 789 0 789, tel. kom. 0 607 200 200, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rezerwacje i sprawy kwaterunkowe:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.podzielonymjajem.pl

 

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation