updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Gościniec Świętokrzyski

  • Napisane przez DDF
  • Dział: Pensjonaty

Gościniec Świętokrzyski jest ośrodkiem całorocznym, zlokalizowanym na terenie Gór Świętokrzyskich, w otulinie Parku Krajobrazowego.

 

{jumi [*4]}To tu właśnie, w miejscowości letniskowej, na Bartkowym Wzgórzu w Zagnańsku, 10 km od Kielc, znajduje się pełen uroku pensjonat zwany GOŚCIŃCEM ŚWIĘTOKRZYSKIM. Położony jest na skraju pradawnej puszczy Jodłowej w sąsiedztwie (ok. 400 m) 1000-letniego dęba "Bartka", unikatu na skalę światową, miejsca licznych wycieczek z kraju i zagranicy.

Gościniec Świętokrzyski urządzony jest w stylu retro, z oryginalnym wystrojem wnętrz. Posiada 10 pokoi  (w sumie25 miejsc). Obok starannie i wygodnie urządzonych pokoi hotelowych, goście mogą korzystać z różnych atrakcji - dla poprawy zdrowia i urody kąpiele w ziołach i sianie, aerobik na świeżym powietrzu w lesie, ścieżka zdrowia, spacery duktami leśnymi, można także zagrać w siatkówkę i tenisa stołowego, korzystać z przyrządów do gimnastyki, wyruszyć na wycieczki po okolicy pieszo, rowerem oraz konno(!), zimą szusować na nartach. Istnieje możliwość nauki jazdy na snowboardzie, a także tak kstremalnych atrakcji, jak ścianka wspinaczkowa i skoki na bungee. Gościniec zdobywa nagrody i wyróżnienia. Stale plasuje się na czołowych pozycjach w rankingach. Jest laureatem ogólnopolskiego konkursu Polskiego Radia "Zielone Lato". Teren jest zadrzewiony i przylegający do lasu. Pokoje, 1-, 2- i 3-osobowe z łazienkami, dobra kuchnia, również wegetariańska, turystyka biznesowa, dostęp do internetu, pobyty świąteczne, weekendy, wysoka pozycja w rankingu hoteli i pensjonatów.


GOŚCINIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Tadeusz Pawlik, ul. Bartkowe Wzgórze 19, 26-050 Zagnańsk, tel./fax 41 300 10 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.bartkowe.com/

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation