updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Ośrodek wypoczynkowy Halina

  • Napisane przez DDF
  • Dział: Pensjonaty


Zapraszamy Państwa do swojego domu położonego w Majerczykówce, sąsiadującej z Murzasichlem, nieopodal Zakopanego. W domu panuje wesoła, góralska atmosfera. Można tu miło i przyjemnie spędzić wolny czas.

{jumi [*4]}Dysponujemy 120 miejscami noclegowymi w 2-, 3-, 4- i 5-osobowych pokojach. W każdym pokoju: łazienka, sprzęt RTV, internet bezprzewodowy  oraz balkon z widokiem na góry. Oferujemy;pokoje z łazienkami, cztery sale zabaw (w tym telewizyjną i dyskotekową), siłownię, stół do ping-ponga,bilard,cymbergaj, stołówkę z pysznym całodziennym wyżywieniem, duży teren dla dzieci, z huśtawkami i do gry w piłkę  10000m, parking, ogniska, pieczenie barana i prosiąt, posiady przy góralskiej muzyce.Organizujemy;Stylowe zabawy po góralsku, wczasy dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych, wycieczki, szkolenia, imprezy okolicznościowe z góralską kapelą, kuligi, zielone i białe szkoły, kolonie letnie i ferie zimowe.
Dla grup zorganizowanych specjalne oferty.  Zimą można korzystać z wyciągów narciarskich.W odległości 1000 m znajduje się stacja narciarska "Murzasichle" - 4 wyciągi orczykowe o długości 450 m,sztucznie  naśnieżane,  oświetlone.Kompleks  obsługiwany  jest  przez  szkółkę narciarską.

Ośrodek  Wypoczynkowy HALINA

34-520 Poronin, ul.Majerczykówka 11d, tel/fax 0 18 20 740 20,

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.halina.info

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation