updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Willa "Zarębek"

  • Napisane przez DDF
  • Dział: Pensjonaty

Wieś Łopuszna leży na wschód od Nowego Targu, przy drodze w kierunku Szczawnicy. Położona jest na wysokości 560 m n.p.m., na pograniczu Gorców i Kotliny Orawsko-Nowotarskiej, w dolinie potoku Łopuszanka.

{jumi [*4]} Dolina ta stanowi najbardziej malowniczą i urokliwą krajobrazowo dolinę górską w tej części Gorców. Urok tego miejsca stanowi duże zróżnicowanie krajobrazowe: głęboko wcięte doliny, strome stoki górskie porośnięte lasami, czyste wody potoków górskich oraz polany śródleśne, z których rozciągają się malownicze widoki na Podhale i Tatry.Do dyspozycji Gości oddajemy 31 miejsc noclegowych w nowych pokojach 2, 3, 4 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami. Nasi Goście mogą korzystać z sauny, a także ze strzeżonego, monitorowanego parkingu.
Ośrodek położony jest u podnóża Gorców przy Szlaku turystycznym na Turbacz. W okolicy znajduje się także wiele innych pieszych szlaków turystycznych. Dom położony jest przy górskim potoku, w cichej leśnej okolicy. Dla naszych Gości organizujemy wycieczki na spływ Dunajcem, zimą kuligi oraz inne atrakcje na życzenie klientów. Oferta skierowana jest do wczasowiczów indywidualnych oraz do grup zorganizowanych. Doskonałe warunki pobytowe, czyste powietrze, piękne widoki, zapewnią Państwu udany wypoczynek.


Willa "Zarębek"

Zarębek Niżni, 34-432 Łopuszna, tel.:  018 265 35 50, tel./fax: 018 264 32 47, tel kom. 500 059 969

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.lopuszna.nrs.pl

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation