sobota, grudzień 03, 2022
Follow Us
piątek, 26 maj 2017 13:50

Hotel w Wieży Telewizyjnej z widokiem na Pragę

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Hotel w Wieży Telewizyjnej z widokiem na Pragę www.contemporist.com

Hotel One Room ma tylko jedno pomieszczenie, ale za to z panoramicznym widokiem na stolicę Czech, Pragę. Usytuowany jest w jednej z kabin na Tower Park, znanej również pod nazwą Wieża Telewizyjna Žižkov, zaledwie kilka minut od centrum Pragi. Sześciogwiazdkowy hotel ma w pełni wyposażony, luksusowy pokój.


Hotel One Room otoczony jest sklepami, restauracjami, kawiarenkami, barami, w pobliżu takich atrakcji jak park Rierger i pomnik Jana Žižki na oddalonej o 1,5 km Witkowej Górze - największy pomnik konny w Europie. To jedna z najpiękniejszych praskich dzielnic – luksusowe Vinohrady. W pokoju jest garderoba, luksusowe meble, mini bar, ekspres do kawy, na ścianie telewizor. W łazience ze szkła znajduje się wiele unikalnych detali, w tym lustro z ponad 100 zaprogramowanymi kanałami telewizyjnymi i wanna, która pozwala spojrzeć na miasto z wysokości 66 metrów.

Na tym samym piętrze, co jednopokojowy apartament, znajduje się restauracja Oblaca, gdzie do widoku serwują także najlepsze miejscowe produkty. Z informacji na portalu booking.com wynika, że jest to idealna lokalizacja dla par, które pobyt w tym hotelu oceniają oceniają ją na 9 (z 10) punktów. Cena na koniec czerwca br. to 2306,00 złotych za noc (cena obniżona o 35 proc.!).

 

a