czwartek, kwiecień 09, 2020
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/10878.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/10878
środa, 12 grudzień 2012 09:44

Rodzinny Serfaus-Fiss-Ladis Wyróżniony

Napisane przez Franca Kobenter
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Rodzinny Serfaus-Fiss-Ladis www.serfaus-fiss-ladis.pl

Znawcy utrzymują, że na całym świecie nie ma regionu narciarskiego, który miałby równie bogatą ofertę dla rodzin jak Serfaus-Fiss-Ladis.

Udowodnił to największy internetowy portal testowy: na stronie „skiresort.de" Serfaus-Fiss-Ladis został wybrany najlepszym spośród 100 regionów narciarskich. Również badania agencji Mountain Management „Najlepszy ośrodek narciarski 2012" („Best Ski Resort 2012") dowodzą, że prawie 42 000 miłośników sportów zimowych umieszcza tyrolski ośrodek narciarski na najwyższym miejscu.

80 procent z 212 kilometrów stoków w Serfaus-Fiss-Ladis to czerwone i niebieskie trasy, a więc te, po których równie dobrze śmigać mogą dzieci, jak i dorośli. Tereny narciarskie dla najmłodszych – „Kinderschneealm" w Serfaus i „Bertas Kinderland" w Fiss-Ladis – zapewniają doskonałą zimową rozrywkę, w tym kurs narciarski, całodniową opiekę nad dziećmi i specjalną restaurację dla najmłodszych. Wyjątkowe udogodnienia czekają na dzieci też przy wyciągach. Pracownicy „Helping Hands" pomagają dużym i małym miłośnikom sportów zimowych wsiąść na wyciąg oraz szybko i bezpiecznie umieścić narty i deski snowboardowe w specjalnym uchwycie. W skład oferty dla starszych dzieci wchodzą funparki i „latające pojazdy", znane tu pod nazwami „Serfauser Sauser", „Fisser Flieger" i „Skyswing".

{gallery}10878{/gallery}

Również wieczory upływają w Serfaus-Fiss-Ladis w przyjemnej rodzinnej atmosferze. W każdej z trzech miejscowości regionu można liczyć na ciekawe programy rozrywkowe, które dostarczą radości zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Na zakończenie dnia można wybrać się do jednej z wielu gościnnych tyrolskich restauracji. A tym, którzy chcą spędzić czas w wyjątkowo ekskluzywnym miejscu, polecamy restaurację „Crystal Cube", która sprosta nawet najwyższym wymaganiom smakoszy.

www.serfaus-fiss-ladis.pl

www.austria.info

{jumi [*6]}

a