czwartek, wrzesień 29, 2022
Follow Us
wtorek, 05 marzec 2019 12:53

Best Reisen kusi nowościami

Napisane przez JEN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Touroperator znany w ostatnich latach z wyjazdów do krajów egzotycznych w Azji i Afryce poszerza ofertę o tworzone w ramach dynamicznego pakietowania wyjazdy na Maltę, Dominikanę i Jamajkę. Best Reisen od kilku lat specjalizuje się w wyjazdach do krajów Zatoki Perskiej i Dalekiej Azji.

Szczególnie popularnym produktem tego biura podróży są wycieczki do Dubaju i innych emiratów wchodzących w skład Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które są łączone z wypoczynkiem na Malediwach, Zanzibarze, Seszelach i Mauritiusie. Wycieczki tworzone są w oparciu o przeloty renomowanymi, regularnymi liniami lotniczymi.

- Best Reisen ma już ugruntowaną pozycję jako specjalista od wycieczek do dalekich krajów. Najbardziej kojarzeni jesteśmy ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi i Malediwami, na coraz większej popularności zyskują Zanzibar, Seszele i Mauritius. W tym roku położymy też większy nacisk na promocję Indii i Sri Lanki – mówi Leila ben Arfi, prezes Best Reisen. - Z każdym rokiem staramy się rozbudowywać ofertę i wprowadzamy kolejne nowości. Obecnie skupiamy się jeszcze bardziej na dynamicznym pakietowaniu. W ten sposób będziemy tworzyć wycieczki na Maltę, Dominikanę i na Jamajkę – dodaje prezes.

Wyjazdy do dwóch pierwszych krajów można już zarezerwować u agentów współpracujących z Best Reisen w całej Polsce, wkrótce pojawią się też wycieczki na Jamajkę.

Best Reisen zamierza systematycznie wprowadzać do swojej oferty turystycznej kolejne kraje średniego i dalekiego zasięgu. Jej poszerzenie w ramach dynamicznego pakietowania to naturalny krok w rozwoju naszej firmy. Nadal będzie bazować na przelotach regularnych od znanych przewoźników, zarówno oferujących usługi w wydaniu luksusowym, jak i budżetowym. Dzięki temu nasza oferta będzie atrakcyjna dla jeszcze większego grona klientów.

Wycieczki tworzone w ramach dynamicznego pakietowania zawierają w cenie przelot, zakwaterowanie z wyżywieniem zgodnie z opisem oraz ubezpieczenie zdrowotne i składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Dzięki szerokiej siatce połączeń od klasycznych i tanich linii lotniczych klienci mogą sami decydować o długości pobytu - od krótkich weekendowych wypadów po dłuższe, typowo urlopowe.

a