wtorek, styczeń 31, 2023
Follow Us

Nawrocki

poniedziałek, 08 listopad 2010 11:04

Polak wybrany na Prezesa ISTAA

Napisane przez KW / SIZ PAP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Polak wybrany na Prezesa ISTAA fot.: AB

Podczas corocznej konferencji International Sports Travel Agencies Association w Tel-Avivie, Walne Zgromadzenie wybrało ponownie Zbigniewa Wróbla na Prezesa ISTAA.

{jumi [*4]}"Głęboko wierzę w sukces ISTAA. Członkami są wiodące biura podróży specjalizujące sie w turystyce sportowej. Podczas konferencji dyskutowaliśmy i podjęliśmy decyzje odnośnie współpracy w 2011 r., a szczególnie w 2012 r. Wszyscy nasi członkowie posiadają prawo do obsługi narodowych reprezentacji, federacji lub klubów w wiodących dyscyplinach sportowych lub umowy z komitetami olimpijskimi. Naszym celem jest współpraca służąca nie tylko rozwojowi naszych firm, ale także tworzeniu pozytywnego wizerunku turystyki sportowej oraz bieżącym kontaktom naszych ekspertów z międzynarodowymi organizacjami takimi jak FIFA, UEFA czy MKOl" - powiedział Prezes Zbigniew Wróbel.

"Turystyka sportowa jest najszybciej rozwijającym się segmentem na świecie. ISTAA powstała z potrzeby chwili i nie jest kolejnym stowarzyszeniem biur podróży, ale służy wzmocnieniu pozycji tej wyspecjalizowanej dziedziny. Misją ISTAA jest rozwój turystyki sportowej i wzajemne wspieranie członków organizacji w realizacji ich biznesowych przedsięwzięć" - dodał Wróbel.

ISTAA jest dynamicznie rozwijającą się organizacją zrzeszającą aktualnie 28 wyspecjalizowanych w turystyce sportowej biur podróży na 4 kontynentach.

{jumi [*6]}

a