updated 8:29 PM CEST, May 19, 2019
A+ A A-

Wielka wyprawa do Peru z Radiową Jedynką

Wyróżniony Widok a Kanion Colca w Peru Fot Wikipedia Widok a Kanion Colca w Peru
Jeśli chcesz wyjechać do Peru, weź udział w konkursie Zima z Radiową Jedynką. Codziennie od poniedziałku do piątku po godzinie 9:30 do 26 lutego w Jedynce pojawi się pytanie dotyczące Peru i wielkich odkryć geograficznych podróżników.

Zwycięzca poleci do Ameryki Południowej na 11-dniową wycieczkę {jumi [*4]}(od 21 maja do 1 czerwca). Nagroda obejmuje przeloty samolotem do Peru, wszystkie przeloty i przejazdy wewnątrz Peru, opiekę pilota, noclegi i wyżywienie. Dodatkowo nagrodę dostaną osoby, które w poszczególne dni dobrze odpowiedzą na zadane na antenie pytanie. Przygotowane są dla nich gadżety radiowe i skórzane upominki. Laureaci codziennych konkursów (18 osób) przejdą do finału konkursu, który odbędzie się 5 marca 2011 roku w Warszawie w siedzibie Polskiego Radia. Wtedy uczestnicy konkursu będą odpowiadać na pytania dotyczące geografii świata.Odpowiedzi należy wysyłać sms pod numer 72151 (koszt 2,46 zł z VAT).
Nagroda główna - wyprawa trekkingowa do Peru, do najgłębszego kanionu Colca z przewodnikiem i odkrywcą "dla kajakarstwa i turystyki" kanionu Colca - Jerzym Majcherczykiem.
Więcej www.polskieradio.pl
{jumi [*6]}
Please provide full Credentials Infomation