niedziela, wrzesień 25, 2022
Follow Us
piątek, 01 lipiec 2022 10:23

Mövenpick Resort Al Marjan Island z pływającym parkiem na morzu Wyróżniony

Napisane przez JEN/mat.pras.
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Szwajcarska marka Mövenpick kontynuuję silne dziedzictwo kulinarne, wprowadzając sześć nowych koncepcji restauracji i barów, w tym restaurację inspirowaną sezonem letnim w Grecji Szwajcarska marka Mövenpick kontynuuję silne dziedzictwo kulinarne, wprowadzając sześć nowych koncepcji restauracji i barów, w tym restaurację inspirowaną sezonem letnim w Grecji mat.pras

W czerwcu oficjalnie został otwarty Mövenpick Resort Al Marjan Island, pierwsza nieruchomość Mövenpick w Ras Al Khaimah. Hotel znajduje się na wyspie Al Marjan i jest idealnym miejscem zarówno na rodzinny wypoczynek jak również na spotkanie biznesowe.

Mövenpick Resort Al Marjan Island zapewnia gościom ucieczkę od codzienności, niezapomniane widoki, piaszczyste wybrzeże, a także wiele innych wyjątkowych przeżyć.

Hotel szczyci się 418 nowoczesnymi pokojami (w tym apartamenty) i kameralnymi domkami przy plaży z prywatnymi basenami i ogrodami. Do dyspozycji gości oddana została 300 m piaszczysta plaża.

Ten przyjazny rodzinom ośrodek, szczyci się pierwszym w Ras Al Khaimah pływającym parkiem wodnym na morzu, z gigantycznymi pływającymi placami zabaw, ściankami wspinaczkowymi, drabinkami, zjeżdżalniami i trampolinami, zapewniającymi udaną zabawę. Najmłodsi mogą korzystać z 200-metrowego placu zabaw dla dzieci.

Komentując inaugurację, Dyrektor Generalny, Fabien Chesnais powiedział: "Jesteśmy zachwyceni, że możemy otworzyć drzwi do pierwszego w Ras Al Khaimah resortu Mövenpick. Wyczekiwany Mövenpick Resort Al Marjan Island oferuje świetną lokalizację przy plaży i wyjątkową ofertę, w tym programy animacyjne dla dzieci oraz absolutny hit - pływający park wodny, a także różnorodne opcje gastronomiczne i urokliwą prywatną plażę". „Opracowaliśmy ekscytujący program dla dzieci w każdym wieku, który pozwoli rodzicom cieszyć się spokojem, ponieważ dzieci będą pod opieką w ciągu dnia i w nocy w środowisku, które inspiruje wyobraźnię poprzez praktyczne zajęcia edukacyjno-rozrywkowe, pod okiem profesjonalnych opiekunów." dodał Chesnais.

Szwajcarska marka Mövenpick kontynuuję silne dziedzictwo kulinarne, wprowadzając sześć nowych koncepcji restauracji i barów, w tym restaurację inspirowaną sezonem letnim w Grecji. Na dachu hotelu znajduje się restauracja z panoramicznym widokiem na wyspę Al Marjan oraz Bistro & Bar z daniami kuchni francuskiej. Koneserom kawy i miłośnikom czekolady Lobby Lounge hotel oferuje słynną, charakterystyczną dla Mövenpick "Godzinę Czekolady" każdego dnia, z wyborem wyjątkowych kaw i ciastek.

Na eventy oraz konferencje, hotel oferuje wyjątkowe i wielofunkcyjne miejsca z naturalnym światłem dziennym, oprócz wielkiej sali balowej o powierzchni 530 metrów kwadratowych także elegancką część kuluarową dla max 350 osób. Salę balową można dzielić na sekcje, aby zapewnić większą elastyczność organizacji uroczystości.

Nowy ośrodek Mövenpick zapewnia wysoki standard usług, pobyty pełne atrakcji i zabawy dla osób w każdym wieku.

a