poniedziałek, październik 03, 2022
Follow Us
piątek, 29 kwiecień 2022 11:08

Nowe połączenia z Katowic do Tirany, na Ibizę i Maderę Wyróżniony

Napisane przez mat.pras/JEN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex Kudak, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons

Linia Wizz Air ogłosiła dodanie 3 nowych tras do siatki połączeń z Polski. Od czerwca pasażerowie WIZZ będą mogli podróżować z Katowice Airport do Tirany w Albanii, Ibizy na Balearach oraz Funchal na portugalskiej wyspie Maderze. 

Wizz Air oferuje obecnie ponad 195 tras do 27 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce zapewniając możliwie najniższe taryfy dla wszystkich podróżujących.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji.

„Wakacje to dla Polaków ważny czas. Wielu decyduje się na spędzenie radosnych chwil z rodziną, ale wiele osób odczuwa potrzebę wykorzystania pięknych dni, by podróżować i odkrywać nowe miejsca. Centrum kulturalne jakim jest Tirana, słoneczna Ibiza oraz malownicza Madera to nasza propozycja z Katowic dla polskich pasażerów – mówi Paulina Gosk, manager ds. komuniakcji korporacyjnej w Wizz Air. 

Wizz Air stale rekrutuje członków załogi mówiących po polsku do swoich baz, w których linia lotnicza oferuje coraz większą liczbę miejsc pracy. Zainteresowani mogą aplikować w zakladce kariera Wizz Air.

a