wtorek, czerwiec 28, 2022
Follow Us
środa, 30 marzec 2022 12:47

Hotel Lenart - wszędzie blisko, luksusowo i kameralnie Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Hotel Lenart znajduje się dziesięć minut pieszo od rynku Wielickiego, 20 minut pociągiem do stacji Kraków Główny Hotel Lenart znajduje się dziesięć minut pieszo od rynku Wielickiego, 20 minut pociągiem do stacji Kraków Główny mat.pras

Butikowy Hotel Lenart w Wieliczce ujmuje wszechstronnością, kameralną atmosferą i nietuzinkowym wystrojem.

Hotel Lenart prowadzony przez Elżbietę Lenart malarkę i promotorkę sztuki oferuje najwyższy standard usług hotelowych. To obiekt o wszechstronnych możliwościach który otwarty jest na wszelkie wydarzenia dla grup i klientów indywidualnych oferując jednocześnie zindywidualizowane podejście do obsługi.

Hotel Lenart znajduje się dziesięć minut pieszo od rynku Wielickiego, 20 minut pociągiem do stacji Kraków Główny i półtora kilometra od zjazdu z autostrady A4, to duże atuty komunikacyjne. Dzięki temu Lenart stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Krakowa i Wieliczki, Puszczy Niepołomickiej czy Bochni.

Letart dla Firm

Sale konferencyjne hotelu są w stanie obsłużyć ponad 1000 osób, główna sala bankietowa może przyjąć jednorazowo 500 osób. Sale można konfigurować na różne sposoby tak aby goście niezależnie od wielkości grupy czuli się swobodnie i komfortowo. Dzięki łatwości dostosowania przestrzeni Lenart to miejsce w którym można zorganizować zindywidualizowane potrzeby na eventy, szkolenia czy konferencje.

Wesela

Miejsce WESELA nie tylko powinno zapewnić miłą i radosną atmosferę podczas samej zabawy, ale również spokojny i komfortowy odpoczynek przed i po uroczystości. Hotel zawsze daje takie możliwości, a cena za dwuosobowy pokój jest kalkulowana z uwzględnieniem maksymalnych możliwych rabatów za osobę. Dodatkowo godziny serwowania śniadania w dniu następnym są przedłużone do 11:30.

Hotel Lenart zapewnia nowożeńcom najlepszy apartament lub inny z 6-ciu pozostałych. Przy weselach powyżej 150 osób z poprawinami, w zależności od opcji, pokoje dla rodziców Państwa Młodych udostępniane są gratis, a apartamenty wynajmowane w cenie pokoju standardowego.

Konferencje

Hotel Lenart realizuje wydarzenia takie jak małe konferencje i szkolenia, targi, duże spotkania z imprezami integracyjnymi i bankietami oraz duże międzynarodowe kongresy.

Gratisy przy wydarzeniach przekraczających 100:

  • apartament dla gości VIP
  • lampkę wina do kolacji dla każdego gościa
  • wiejski stół ze specjałami kuchni polskiej
  • voucher na weekendowy pobyt w Hotelu Lenart**** dla jednego z uczestników spotkania do rozlosowania

W ramach współpracy po dokonaniu wstępnych ustaleń hotel zaprasza na skonkretyzowanie przebiegu wydarzenia ze szczegółami oraz degustację wybranych potraw. Możliwy jest darmowy pobyt organizatora w celu sprawdzenia jakości oferowanych przez nas usług (jedna doba dla dwóch osób ze śniadaniem).

SPA

Nie trzeba planować dalekich podróży, by w pełni zregenerować siły. W Wieliczce również można odetchnąć od codzienności, podarować sobie chwile relaksu i zadbać o zdrowie. W SPA Hotelu Lenart**** w Wieliczce połączą Państwo wypoczynek z poprawą kondycji, zdrowia i urody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dodatkowym atutem lokalizacji Hotelu Lenart jest bliskość wielickiej tężni, to jedynie 5-7 minut spaceu i możemy oddychać solankowym powietrze.

Centrum SPA czynne jest siedem dni w tygodniu w godzinach od 16:00 do 21:00. Goście hotelowi mają możliwość skorzystania z usług naszego SPA bezpłatnie w godzinach od 16 do 21.

a