Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 11 październik 2021 14:15

Dubaj: Muzeum Figur Woskowych Wyróżniony

Napisane przez Dubai Tourism / Cez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W Muzeum znajduje się siedem specjalnie zaprojektowanych sal tematycznych (w tym strefa imprezowa z interaktywnym parkietem do tańca) i ekspozycja figur woskowych W Muzeum znajduje się siedem specjalnie zaprojektowanych sal tematycznych (w tym strefa imprezowa z interaktywnym parkietem do tańca) i ekspozycja figur woskowych mat.pras

Dubaj otwiera Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Jest ono, zdaniem Dubai Tourism, jedną z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier w regionie, pierwszą tego typu atrakcją w krajach Zatoki Perskiej (GCC) i 25 obiektem na świecie.

Znajduje się ono na Wyspie Bluewaters, w sąsiedztwie największego na świecie diabelskiego młyna Ain Dubai i będzie otwarta dla gości siedem dni w tygodniu.

Dunajskie Muzeum Madame Tussauds przygotowało przedpremierową ofertę biletów wstępu. Goście mogą odwiedzić muzeum już 8 i 9 października. Bilety dostępne online na oficjalnej stronie placówki: https://www.madametussauds.com/dubai/: dla dorosłych (osoby powyżej 11 roku życia) bilet kosztuje 135 dirhamów (ok. 145 zł), dla dzieci w wieku 3-11 lat – 110 dirhamów (ok. 118 zł), dzieci poniżej 3 roku życia – wstęp bezpłatny.

justin timberlake madame tussauds

W Muzeum znajduje się siedem specjalnie zaprojektowanych sal tematycznych (w tym strefa imprezowa z interaktywnym parkietem do tańca) i ekspozycja figur woskowych. Są wśród nich gwiazdy sportu (Connor McGregor), postacie historyczne (angielska królowa), modelki (Cara Delevingne), aktorzy (Kareena Kapoor), piosenkarze i wiele innych międzynarodowych sław. Będzie tam można obejrzeć figury 60 celebrytów z całego świata, w tym 16 zupełnie postaci z Bliskiego Wschodu, m.in. piosenkarkę Balqees Fathi i wokalistę Mohammeda Assafa.

* * *

Muzeum Madame Tussauds

Od ponad 250 lat muzeum Madame Tussauds zaprasza gości, aby obejrzeli woskowe figury sławnych postaci. Ma ono swoje siedziby w najważniejszych miastach świata i jest okazją do obcowania z „gwiazdami”, legendami muzyki, sportu, jak również z niechlubnymi globalnymi przywódcami. Współcześnie placówki są uzupełniane o międzynarodowe ikony młodszych pokoleń.

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL