sobota, grudzień 10, 2022
Follow Us
środa, 11 sierpień 2021 12:06

Singapore Airlines i Scoot - 5 gwiazdek od Skytrax Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 Scoot uczynił zdrowie i bezpieczeństwo priorytetem, wzmacniając procedury oraz wprowadzając nowe opcje samoobsługi - Campbell Wilson, dyrektor generalny Scoot Scoot uczynił zdrowie i bezpieczeństwo priorytetem, wzmacniając procedury oraz wprowadzając nowe opcje samoobsługi - Campbell Wilson, dyrektor generalny Scoot mat.pras

Singapore Airlines i Scoot, dwie linie lotnicze z Grupy SIA, otrzymały najwyższą 5-gwiazdkową ocenę w audycie bezpieczeństwa linii lotniczych Skytrax Covid-19.

Scoot jest pierwszym tanim przewoźnikiem na świecie, który otrzymał tę 5-gwiazdkową ocenę od Skytrax.

Skytrax ocenił ponad 190 protokołów bezpieczeństwa i higieny w SIA i Scoot podczas audytu. Obejmowały one czystość na lotnisku i podczas lotów na pokładzie, środki społeczne, stosowanie masek do twarzy i środków odkażujących oraz inne systemy poprawy higieny.

"Od początku pandemii dokonaliśmy przeglądu i wzmocniliśmy środki bezpieczeństwa i higieny pracy w ponad 100 punktach styku podczas podróży. To proces ciągły, ponieważ naszym priorytetem jest zrobienie wszystkiego, co możliwe, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom i pracownikom przez cały czas - powiedział Lee Lik Hsin, wiceprezes wykonawczy Commercial, Singapore Airlines

"Podróżni coraz częściej szukają pewności co do środków higienicznych linii lotniczych. Od najwcześniejszych dni pandemii, Scoot uczynił zdrowie i bezpieczeństwo priorytetem, wzmacniając procedury oraz wprowadzając nowe opcje samoobsługi - Campbell Wilson, dyrektor generalny Scoot.

Zarówno SIA, jak i Scoot regularnie stosują powłokę antybakteryjną na powierzchniach o wysokim dotyku, w tym na różnych częściach kabiny samolotu, takich jak toalety, a także na miejscach w poczekalniach SIA. W wybranych samolotach do dezynfekcji kabiny stosuje się elektrostatyczne urządzenia do natryskiwania zawierające środek dezynfekujący.

Podczas gdy wszystkie fizyczne gazety i czasopisma zostały usunięte, SIA oferuje klientom bezpłatną e-bibliotekę za pośrednictwem ich osobistych tabletów i urządzeń mobilnych, która zapewnia dostęp do ponad 1000 publikacji na całym świecie.

Wszystkie samoloty SIA i Scoot są wyposażone w filtry HEPA (High Efficiency Particulate Air), które usuwają ponad 99,9% cząstek, w tym wirusy i bakterie w powietrzu. Powietrze w kabinie jest odświeżane co dwie do trzech minut podczas lotu.

a