poniedziałek, sierpień 08, 2022
Follow Us
wtorek, 20 kwiecień 2021 10:41

Meet Hiszpania 2021 Wyróżniony

Napisane przez mat.pras
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

20 kwietnia 2021 r., zaczynają się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – Meet Hiszpania 2021.

Przez cztery dni, aż do 23 kwietnia 2021 r., będzie można zapoznać się z propozycjami i nowościami, jakie przygotowały najważniejsze regiony turystyczne oraz firmy z sektora turystycznego z Hiszpanii, zainteresowane współpracą z rynkiem polskim. Przedstawiciele polskiej branży turystycznej mogą umawiać się na biznesowe spotkania on-line ze swoimi kolegami i partnerami z Hiszpanii już tylko do końca dzisiejszego dnia, tj. 19 kwietnia 2021 r., do godz. 24.00. Pod poniższym linkiem można się zapoznać z kalendarzem wszystkich interesujących wydarzeń zaplanowanych w ramach Meet Hiszpania 2021 dla profesjonalistów: https://live.eventtia.com/en/meethiszpania/Polska

Na oficjalnym profilu na Facebooku Hiszpania de Luxe opublikowane zostały wszystkie przygotowane w ramach Meet Hiszpania 2021 niezmiernie interesujące webinary (w sumie aż ok. 25!):
https://www.facebook.com/hiszpaniadeluxe/events/?ref=page_internal

W Meet Hiszpania 2021 udział potwierdziło aż ponad 240 hiszpańskich firm i instytucji turystycznych. Zarejestrowanie się na to wydarzenie stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z aktualną sytuacją turystyczną i covidową w Hiszpanii. Na oficjalnej stronie internetowej Meet Hiszpania 2021 przygotowano specjalną sekcję poświęconą bezpieczeństwu w podróży. Z jakim testem do Hiszpanii i co jeśli jesteśmy już zaszczepieni? Wszystkie te informacje można znaleźć choćby pod tym adresem:
https://travelsafe.spain.info/pl/

Polscy uczestnicy mogą spotkać się wirtualnie z ponad 60 dyrektorami instytucji promujących turystykę z praktycznie wszystkich hiszpańskich regionów. Ich przedstawiciele będą zaszczyceni, mogąc odpowiedzieć na wszelkie zapytania z Polski. Główne sieci hotelowe, jak np. Meliã, H10 czy Barceló, czekają również na polskie biura podróży, żeby przedstawić im najlepsze oferty na najbliższy sezon. Po raz pierwszy na rynku polskim prezentuje się rządowa sieć Paradores ze swoimi unikatowymi hotelami w emblematycznych i historycznych miejscach Hiszpanii.

Meet Hiszpania 2021 to największy program promocji Hiszpanii za pośrednictwem licznych webinarów, konkursów i wielu nagród, które czekają na wszystkich zarejestrowanych przedstawicieli polskiej branży turystycznej!

Co łączy silbo gomero i Meet Hiszpania 2021?

Silbo gomero (el silbo) to język gwizdów używany przez mieszkańców Gomery na Wyspach Kanaryjskich. Służy on do porozumiewania się na duże odległości w trudno dostępnych górskich wąwozach (barrancos). Brzmienie słów jest naśladowane za pomocą gwizdanych dźwięków o różnej wysokości. W 2009 r. silbo gomero wpisano na prestiżową Listę Reprezentatywną Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO.

Pod tym linkiem poniżej obejrzeć można krótkie wideo z zaproszeniem w silbo gomero do udziału w Meet Hiszpania 2021:
https://drive.google.com/file/d/1QVhwr_DpHyg6Bw7nPeF47dkwM6yE_s1T/view?usp=sharing
W ten piątek, 23.04.2021 r., o godz. 14.00 odbędzie się w ramach Meet Hiszpania 2021 interesujący webinar, podczas którego usłyszymy m.in. o silbo gomero – „La Palma – La Gomera – El Hierro – 3 perły Atlantyku”. To zresztą jedynie jeden z ok. 25 interesujących webinarów przygotowanych w czasie Meet Hiszpania 2021.

Zachęcamy gorąco do wzięcia w nich udziału. Meet Hiszpania 2021 i atrakcyjne webinary startują 20.04.2021 r., o godz. 10.00.

a