środa, marzec 03, 2021
Follow Us
środa, 10 luty 2021 16:22

#CroatianGet2Gether – Cykl wirtualnych spotkań dla tour operatorów Wyróżniony

Napisane przez ChWT/mat.pras
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Spotkania pod wspólnotą nazwą Croatian Get2Gether zainicjuje województwo dubrownicko-neretwiańskie. Spotkania pod wspólnotą nazwą Croatian Get2Gether zainicjuje województwo dubrownicko-neretwiańskie. ChWT

Chorwacka Wspólnota Turystyczna - Przedstawicielstwo w Polsce w dniu 11 lutego 2021 roku rozpoczyna cykl wirtualnych spotkań z chorwackimi regionami, których celem jest zapoznanie polskich tour operatorów i agentów turystycznych z mniej znaną ofertą chorwacką.

Spotkania pod wspólnotą nazwą Croatian Get2Gether zainicjuje województwo dubrownicko-neretwiańskie.

Spotkania te będą się odbywały regularnie co 3 tygodnie, zawsze w czwartki i zawsze od godziny 10:00. Czas trwania około 2 godzin, język oficjalny angielski.

Kolejne terminy:

  • 4 marca 2021 – Wspólnota Turystyczna Województwa Splicko-Dalmatyńskiego i Wspólnota Turystyczna Województwa Szybenicko-Knińskiego.

  • 25 marca 2021 – Wspólnota Turystyczna Województwa Zadarskiego i Wspólnota Turystyczna Województwa Liczko-Seńskiego.

  • 22 kwietnia 2021 – Wspólnota Turystyczna Miasta Zagrzeb.

  • 13 maja 2021 – Wspólnota Turystyczna Województwa Istryjskiego.

  • 10 czerwca 2021 – Wspólnota Turystyczna Województwa Primorsko-Gorańskiego (Kvarner).

  • 30 czerwca 2021 – Klaster Slawonia.

  • Już dzisiaj informujemy rownież, że w dniu 18 marca 2021 odbędą się online warsztaty B2B z przedstawicielami chorwackiej branży turystycznej. To wspaniała okazja, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe, odświeżyć stare i przygotować się do zbliżającego się sezonu turystycznego!

„Mam szczerą nadzieję, że wirtualne spotkania Croatian Get2Gether pomogą w zdobyciu unikatowej wiedzy na temat mniej znanych miejsc w Chorwacji. Chcemy posłużyć polskim tour operatorom
i agentom turystycznym, jako rzetelne źródło informacji i odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!” powiedziała Agnieszka Puszczewicz, dyrektor Przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce.

Tekst i zdjęcia: ChWT – mat. prasowe

a