piątek, grudzień 08, 2023
Follow Us
wtorek, 02 luty 2021 16:02

Sun&Fun w tym roku stawia na Samos Wyróżniony

Napisane przez JEN/mat.pras
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Samos - miejsce narodzin mitycznej Hery i słynnego matematyka Pitagorasa Samos - miejsce narodzin mitycznej Hery i słynnego matematyka Pitagorasa mat.pras

Wakacje na Samos, Kos, Rodos i na Krecie - region Chanii - w bardzo atrakcyjnej cenie ogłasza Sun&Fun Holidays. Jestem przekonany, że Samos będzie kierunkiem, który zwróci dużą uwagę klientów - mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun&Fun Holidays.

Grecja to jeden z ulubionych kierunków wypoczynku Polaków. Sun&Fun Holidays stale rozszerza portfolio w tym kraju. W najnowszym sezonie Lato 2021 biuro podróży oferuje wakacje na najpopularniejszych greckich wyspach: Krecie (region Chanii), Kos i Rodos oraz - co jest nowością - na mniej znanej turystom wyspie Samos. Do wszystkich miejsc touroperator zapewnia bezpośrednie połączenie charterowe z Katowic. W przypadku Samos, biuro podróży nawiązało współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT i wyczarterowało samolot ze 180 miejscami na pokładzie. Pierwszy rejs na wyspę zaplanowany jest na 04.06.2021.

Sun&Fun w tym roku stawia na Samos

- Jestem przekonany, że Samos będzie kierunkiem, który zwróci dużą uwagę klientów - mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun&Fun Holidays. - Polacy szukają nowości a wybitne walory wypoczynkowe wyspy plasują ją wśród najpiękniejszych miejsc na wakacje w Europie. Co istotne, dzięki wielu hotelom oferowanym na wyłączność, w tym przede wszystkim Blue Style Resort 4*, który jest naszym własnym obiektem, możemy zagwarantować na Samos bardzo atrakcyjne ceny. - dodaje.

Samos - miejsce narodzin mitycznej Hery i słynnego matematyka Pitagorasa

To doskonałe miejsce na wakacje dla tych, którzy marzą o relaksie wśród natury w typowo greckim klimacie. Ta niewielka, położona na Morzu Egejskim, zaledwie 70 km od tureckiego wybrzeża wyspa, ma w sobie wszystko co niezbędne do relaksujących wakacji: piękne plaże nad krystalicznym morzem, malownicze góry, komfortowe hotele a nawet własne, znane wino. Choć doskonałe warunki wypoczynkowe przyciągają tu coraz więcej turystów, zdołała zachować swój naturalny urok.

Sun&Fun Holidays oferuje na Samos wypoczynek w 18 hotelach zlokalizowanych w różnych częściach wyspy. Są to obiekty o zróżnicowanym standardzie od 2 do 5 gwiazdek w najpopularniejszych kurortach takich jak m.in: Vatsalakia/ Kampos, Kokkari, Pythagorion, Karlovassi a także w stolicy - mieście Samos. Właśnie tu znajduje się elegancki, 4-gwiazdkowy hotel Blue Style Resort, pierwszy własny obiekt czeskiego touroperatora Blue Style (właściciela marki Sun&Fun Holidays). Strategia biura podróży zakłada stabilny wzrost a priorytetem jest oferowanie hoteli na wyłączność m.in. dzięki budowie własnych sieci hotelowych.

Hotel dla aktywnych i rodzin z dziećmi

Ze względu na świetną lokalizację blisko plaży i centrum, Blue Style Resort 4* polecany jest osobom ceniącym aktywny wypoczynek i zainteresowanym korzystaniem z uroku znanego kurortu. Pobliska plaża i duży basen zachęcają do relaksu. Jest to hotel klubowy Sun&Fun Holidays, w którym biuro zapewnia polskojęzyczne animacje Croco Club dla dzieci i Blue Club dla całej rodziny. Jego wizytówką jest też serwowana w formule all inclusive lub dwóch posiłków dziennie kuchnia. Obok pokoi standardowych obiekt oferuje także pokoje z bezpośrednim dostępem do prywatnego basenu. Tygodniowy pobyt w Blue Style Resort 4* to koszt już od 2131 zł/os. z HP i od 2490 zł/os. z all inclusive.

Inauguracji nowego kierunku towarzyszy w Sun&Fun Holidays specjalna promocja. W Tygodniu Greckim, który potrwa do 07.02.2021, klienci mogą zarezerwować wakacje lato 2021 w atrakcyjnej cenie. Wśród benefitów m.in: specjalna cena dla dzieci od 790 zł, dodatkowa 5% zniżka w obiektach klubowych Blue Style Resort 4* na Samos i Bella Pais 4* na Krecie oraz sięgające 25% extra zniżki w wybranych hotelach.

a