poniedziałek, grudzień 06, 2021
Follow Us
piątek, 22 styczeń 2021 11:11

Rainbow sprzedaje ofertę na zimę 2021-22 Wyróżniony

Napisane przez JEN/mat.pras
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Rainbow Tours rozpoczął przedsprzedaż oferty Egzotyka 2021/22. Można również rezerwować bliskie, ciepłe kierunki takie jak: Egipt, Wyspy Kanaryjskie oraz Maroko Rainbow Tours rozpoczął przedsprzedaż oferty Egzotyka 2021/22. Można również rezerwować bliskie, ciepłe kierunki takie jak: Egipt, Wyspy Kanaryjskie oraz Maroko mat.pras

Rainbow Tours rozpoczął przedsprzedaż oferty Egzotyka 2021/22. Można również rezerwować bliskie, ciepłe kierunki takie jak: Egipt, Wyspy Kanaryjskie oraz Maroko.

„Tęsknota za wyjazdami jest ogromna. Klienci myślą nie tylko o letnich wakacjach, ale też o odleglejszych terminach. Samo planowanie wakacji i ich rezerwacja daje okazję do tego, żeby pomyśleć już dziś gdzie pojedziemy kiedy utrudnienia w poruszaniu będą za nami – mówi Maciej Szczechura z Zarządu Rainbow - Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić ofertę na Zimę 2021/22 wcześniej niż zwykle.”

Dzięki wprowadzeniu przedsprzedaży oferty Egzotyka już w styczniu klienci zyskali dużo większy wybór imprez oraz więcej terminów. Już teraz można myśleć o wakacjach aż do wiosny 2022 roku. Dotyczy to oczywiście również klientów, którzy z różnych powodów nie mogą polecieć w obecnym sezonie. Oferta pozwala też rozpocząć planowanie wykorzystania voucherów, które Klienci otrzymali za niezrealizowane z powodu pandemii wyjazdy.

Do sprzedaży trafiły kierunki czarterowe realizowane Dreamlinerem, bezpośrednio z Polski: Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Wietnam oraz Indie – Goa, a także takie kierunki czarterowe jak Oman, Gambia, Brazylia – Fortaleza, Kenia czy Zanzibar. Poza tym można już rezerwować bliższe wyjazdy, m.in. na Wyspy Kanaryjskie, do Egiptu, Maroka czy Jordanii. Kolejne kierunki zostaną dodane już wkrótce.

Wprowadzeniu oferty na Zimę 2020/21 towarzyszy specjalna promocja. Oferty w przedsprzedaży można kupić z rabatami do 500zł za osobę. Do tego parking przy lotnisku na czas wyjazdu, który jest szczególnie ważny przy wyjazdach egzotycznych, klienci mogą kupić za symboliczną złotówkę. Ponieważ do wyjazdu przyszłej zimy jest jeszcze daleko, Rainbow dodaje też do każdej rezerwacji możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji gratis. Jeżeli plany klienta ulegną zmianie będzie mógł zmienić rezerwację na inną do 30 dni przed wyjazdem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zaliczka za imprezy z sezonu Zima 2021/22 została obniżona w przedsprzedaży do 20%. Tradycyjnie też stali klienci otrzymują w przedsprzedaży dodatkowe rabaty, dzięki cieszącej się dużą popularnością Karcie Stałego Klienta Rainbow.

a