czwartek, październik 28, 2021
Follow Us
czwartek, 14 styczeń 2021 12:05

Lato 2021 z Sun & Fun Holidays w e-katalogu Wyróżniony

Napisane przez JEN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sun&Fun Holidays udostępnia e-katalog z ponad 100 kluczowymi hotelami w sezonie Lato 2021. Już w październiku 2020 biuro podróży Sun&Fun Holidays wystartowało ze sprzedażą pierwszych ofert na sezon Lato 2021.

Aktualnie dostępne jest już pełne portfolio, które obejmuje ponad 600 obiektów w najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach.
100 flagowych hoteli

Touroperator prezentuje ponad 100 flagowych hoteli w specjalnie wydanym, interaktywnym katalogu online. Znalazły się w nim zarówno nowe propozycje, jak i dobrze znane bestsellery sprzedażowe w Tunezji Kontynentalnej, na Djerbie, w Egipcie (Hurghada, Marsa Alam i Sharm el Sheikh), Bułgarii oraz na Riwierze Tureckiej. Nowością jest Grecja i wypoczynek na wyspach: Kos, Rodos i Krecie w regionie Chanii. W sezonie Lato 2021 biuro podróży zapewnia bezpośrednie połączenia czarterowe z Katowic, Warszawy, Wrocławia, Poznania oraz z Rzeszowa.

- Choć ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem wielu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, które znacząco wpłynęły na naszą branżę, wracamy z nową energią i ciekawą ofertą na Lato 2021 - mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun&Fun Holidays. - Jako jeden z nielicznych touroperatorów przygotowaliśmy katalog na najbliższy sezon, wskazując nasze kluczowe hotele, z których ponad 70% oferujemy na wyłączność. - dodaje.

E-katalog pełen atrakcji

Nowy e-katalog jest dostępny na stronie internetowej sunfun.pl. Został on również przesłany do współpracujących z touroperatorem biur agencyjnych. Dzięki specjalnym oznaczeniom i interaktywnym listom, można w nim łatwo wyszukiwać kierunki podróży i hotele oraz sprawdzić ich aktualne ceny. W katalogu klienci znajdą też wiele przydatnych informacji m.in.: opisy kurortów turystycznych czy wycieczek fakultatywnych.

Wiele uwagi biuro podróży poświęca również autorskiemu konceptowi hoteli klubowych dla dzieci - Croco Club i dla rodziny - Blue Club ze specjalnym programem i opieką polskojęzycznych animatorów. Znany z organizacji wypoczynku rodzinnego Sun&Fun Holidays w sezonie Lato 2021 zaprasza już do 15 tego typu obiektów dostępnych na wszystkich kierunkach podróży.

Wczasy z ubezpieczeniem od Covid-19
Osobom, które zarezerwują letnią ofertę do końca stycznia 2021, biuro podróży zapewnia pakiet benefitów, w tym elastyczne warunki rezerwacji gwarantujące spokojny wyjazd oraz pełną ochronę na wypadek konieczności zmiany planów.

Obok niskiej, wynoszącej 10% zaliczki, jest to m.in.: możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji do 30 dni przed wylotem a także rozszerzone ubezpieczenie MAX zawierające m.in. pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na Covid-19. W porozumieniu z partnerem ubezpieczeniowym, touroperator zdecydował się rozszerzyć jego zakres podwyższając kwotę zwrotu do wysokości sumy ubezpieczenia (w przypadku ubezpieczenia MAX do 40 000 EUR). Co istotne, ubezpieczyciel pokryje także koszty ewentualnego pobytu klienta w przypadku przedłużającej się kwarantanny, która nie zakończy się do dnia zaplanowanego powrotu z wakacji oraz koszty transportu powrotnego.

Promocja Sun & Fun Holidays dla rezerwujących wakacje do 31.01.2021, uwzględnia także niskie koszty rezygnacji z wycieczki - do miesiąca przed wylotem klient traci wyłącznie zaliczkę.
Mając na uwadze ostatnie wydarzenia związane z pandemią, biuro podróży wprowadziło też atrakcyjne cenowo ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - w przypadku wariantu uwzględniającego zachorowanie na Covid-19 jego cena wynosi zaledwie 3,5% wartości imprezy.

Od 25.01.2021 odbędzie się cykl webinarów na temat nowej oferty Lato 2021, które touroperator zaplanował dla ponad 2 tysięcy współpracujących z nim biur agencyjnych.

Link do strony z katalogiem: http://bit.ly/SunFun_katalog_LATO2021
Link do katalogu: http://bit.ly/Katalog_LATO2021_SunFunHolidays
JEN/mat.pras.

a