wtorek, wrzesień 29, 2020
Follow Us
czwartek, 03 wrzesień 2020 12:02

Warszawa: międzynarodowe targi TT Warsaw przesunięte o rok Wyróżniony

Napisane przez CEZ
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zapraszamy Państwa do polubienia i śledzenia naszego fanpage oraz do odwiedzania naszej strony internetowej Zapraszamy Państwa do polubienia i śledzenia naszego fanpage oraz do odwiedzania naszej strony internetowej mat.pras

Najważniejsze międzynarodowe targi turystyczne, TT Warsaw, nie odbędą się w tym roku. Zarząd MT Targi Polska SA. wydał oświadczenie.

Chcielibyśmy poinformować, że po przeanalizowaniu opinii i sugestii dotyczących możliwości realizacji TT Warsaw 2020, biorąc pod uwagę fakt, że blisko 90% naszych Wystawców opowiedziało się za przełożeniem tegorocznej edycji na przyszły rok, zdecydowaliśmy się zmienić termin targów.

Serdecznie zapraszamy na 28 edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw w dniach 21-23 listopada 2021 roku.

Jest nam bardzo przykro, że nie będziemy mieli okazji do spotkania z Państwem w tym roku, mamy jednak nadzieję, że będziecie Państwo z nami w roku 2021.

Zapraszamy Państwa do polubienia i śledzenia naszego fanpage oraz do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie będziemy na bieżąco informować o podejmowanych przez nas działaniach dotyczących targów TT Warsaw 2021.

Życzymy Państwu dużo zdrowia w tych trudnych czasach.
Do zobaczenia w przyszłym roku!
Zarząd MT Targi Polska SA.

a