wtorek, wrzesień 29, 2020
Follow Us
poniedziałek, 17 sierpień 2020 13:40

Air Astana wznawia loty z Frankfurtu do Nur-Sułtan w Kazachstanie Wyróżniony

Napisane przez Inf. prasowa / Cez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kazachstańska linia lotnicza Air Astana wznawia od 18 sierpnia 2020 r. swoje połączenie na trasie z Frankfurtu n/ Menem do Nur- Sułtan.

Ograniczenia dotyczące podróży do Kazachstanu zostały złagodzone, czytamy w informacji, jaką otrzymaliśmy z kazachstańskich linii lotniczych Air Astana, co umożliwiło wznowienie od wtorku 18 sierpnia 2020 lotów 5 razy w tygodniu z Frankfurtu n/ Menem do Nur-Sultan (NQZ), stolicy Kazachstanu. Wyloty z Frankfurtu nad Menem odbywać się będą z Terminalu 1.

Dla podróżnych klasy biznes dostępna jest Lufthansa Business Lounge.
Bilety na przeloty dostępne są w systemach rezerwacyjnych.

Jesteśmy jedyną linią lotniczą w Europie, podkreśla Air Astana, która na trasie FRA / NQZ / FRA, obsługuje przeloty nowym Airbusem A321LR na trasie FRA / NQZ / FRA. Zapewnia on wysoką jakość powietrza na pokładzie.

Zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów jest naszym priorytetem, dlatego wszystkie loty odbywają się zgodnie z zalecanymi przepisami dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.
Przypominamy, że pasażerowie wjeżdżający do Republiki Kazachstanu przed 1 listopada 2020 r. muszą mieć ważną wizę, gdyż ruch bezwizowy dla obywateli wielu krajów, w tym Polski, został ze względu na pandemię koronawirusa Covid – 19 czasowo zawieszony. Sprawy związane z wyrobieniem wizy załatwia Ambasada Kazachstanu lub konsulat, a czas oczekiwania wynosi od 2 do 3 dni roboczych.

Zdjęcia: Air Astana 

a