czwartek, czerwiec 04, 2020
Follow Us
czwartek, 23 kwiecień 2020 16:02

#TogetherInTravel kampania WTTC Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Kampania marketingowa obejmuje trzy kluczowe elementy: wzruszający, wysokiej jakości film, hashtag #TogetherInTravel Kampania marketingowa obejmuje trzy kluczowe elementy: wzruszający, wysokiej jakości film, hashtag #TogetherInTravel mat.pras

Światowa Rada Podróży i Turystyki (WTTC) rozpoczyna nową kampanię marketingową #TogetherInTravel, której celem jest ożywienie międzynarodowej społeczności turystycznej oraz pokazanie, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią podróże. 

Kampania rozpoczyna się w poniedziałek 20 kwietnia i ma zachęcać podróżnych z całego świata do udostępnienia hashtagu #TogetherInTravel wraz z filmem jednoczącym wszystkich ludzi na świecie. 

Kampania marketingowa obejmuje trzy kluczowe elementy: wzruszający, wysokiej jakości film, hashtag #TogetherInTravel, zachęcający do powstawania dyskusji w mediach społecznościowych oraz mikrostronę TogetherInTravel.com, na której będą gromadzone materiały wideo i treści tworzone przez jej użytkowników.

Gloria Guevara, Prezes i Dyrektor Generalna WTTC, podkreśla „Marzenia są bardzo ważną częścią naszego życia, a nasza nowa kampania zachęca do pozytywnego myślenia o nadchodzących dniach. Turystyka to sektor o kluczowym znaczeniu dla światowej gospodarki, odpowiadający za jedną czwartą wszystkich nowych miejsc pracy na świecie i stanowiący 10,3% globalnego PKB. Przesłaniem naszej kampanii jest to, że nadal każdy może marzyć i planować przyszłe podróże. A teraz będąc częścią wirtualnej przestrzeni – może dzielić się pomysłami i wspólnie inspirować”. 

WTTC opracowało kampanię we współpracy z jednym ze swoich członków – firmą marketingową MMGY Hills Balfour. Travel Advance, będąc partnerem Hills Balfour w ramach sieci Travel Consul, rozpowszechnia kampanię na terenie Europy Środkowej.

WWW: TogetherInTravel.com

Tekst: Travel Advance. Zdjęcia z pięciu kontynentów: Cezary Rudziński

a