piątek, kwiecień 10, 2020
Follow Us
wtorek, 24 marzec 2020 17:52

BEZDROŻA: #ZaszczepSięCzytaniem – książki z wysokimi rabatami Wyróżniony

Napisane przez Cezary Rudziński/Red/TB
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Bezdroża, popularne wydawnictwo przewodników turystycznych i literatury podróżniczej, rozpoczęło w warunkach pandemii koronawirusa akcję promocyjną książek drukowanych, ebooków i autiobooków.

Wydawnictwo Bezdroża w ramach własnych księgarń internetowych prowadzi intensywną promocję wszystkich książek - drukowanych, ebooków i audiobooków. W ramach akcji #ZaszczepSięCzytaniem zachęca do pozostania w domu, i przygotowało wysokie zniżki na swoje książki:

  • książki drukowane -40%

  • wysyłka za 0.00 zł

  • ebooki z 50% rabatem

  • audiobooki po 12.90 zł

  • kursy wideo po 34.90 zł

 

Link do promocji w księgarni: https://bezdroza.pl/promocje/

 

Oczywiście jako redakcja portalu kurier365.pl popieramy tę akcję promocyjną. Od lat systematycznie publikujemy recenzje wydawnictw Bezdroży. Są przeważnie ciekawe, napisane dobrze i kompetentnie, zawierają mnóstwo rzetelnych, potrzebnych, czy wręcz niezbędnych turystom informacji o polskich i zagranicznych miastach oraz regionach, warunkach podróży, przepisach wizowych, celnych itp. a także zdjęć, planów i mapek. Przymusowe ograniczenie mobilności ludzi w okresie epidemii to zarazem czas, który warto przynajmniej częściowo przeznaczyć na lekturę książek. Także turystycznych, odbywając z ich pomocą wirtualne podróże, poznawanie światowych atrakcji oraz planowanie wyjazdów krajowych i zagranicznych, gdy tylko staną się one znowu możliwe.

a