środa, czerwiec 07, 2023
Follow Us

Nawrocki

sobota, 25 styczeń 2020 20:17

III Charytatywny "Bal u Dziennikarzy" na Foksal Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
To niezwykłe wydarzenie, które łączy w jednym miejscu i czasie ludzi wielkich serc, po raz trzeci odbędzie się 8 lutego 2020 To niezwykłe wydarzenie, które łączy w jednym miejscu i czasie ludzi wielkich serc, po raz trzeci odbędzie się 8 lutego 2020 mat.pras

Przedwojenne Bale Prasy uchodziły za najlepsze i najbardziej elitarne. III Charytatywny "Bal u Dziennikarzy" to wydarzenie podczas którego każdy będzie mógł  porozmawiać ze znanymi przedstawicielami świata mediów. Dochód z tegorocznej edycji zostanie przeznaczony dla dziennikarzy w trudnej sytuacji życiowej.

Charytatywne Bale u Dziennikarzy to tradycyjnie wielkie wydarzenia medialne, które przyciąga najbardziej opiniotwórcze nazwiska w kraju. Tegoroczna, trzecia edycja balu wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko w środowisku dziennikarskim.

To niezwykłe wydarzenie, które łączy w jednym miejscu i czasie ludzi wielkich serc, po raz trzeci odbędzie się 8 lutego 2020 w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Dochód z balu przeznaczony będzie na Fundację Solidarności Dziennikarskiej, która wspiera dziennikarzy w trudnej sytuacji życiowej.

Bilety na Bal u Dziennikarzy można zakupić tutaj...

Gospodarzami Balu będą:

Anna Popek i Krzysztof Skowroński

O oprawę muzyczną zadba tradycyjnie #MarekSierocki

Goście będą bawić się także w klimatach muzycznych Standard Brass Band oraz muzyce folkowej. W menu zagoszczą zarówno wykwintne polskie dania jak i tradycyjne chłopskie jadło i trunki.

W programie m.in.:
KOROWÓD POLONEZA CHOREA ANTIQUA - Zespół Tańca Historycznego
ZABAWA PRZY MUZYCE NA ŻYWO Standard Brass Band
WYSTĘP GWIAZDY WIECZORU Marlena Drozdowska
PIEŚNI I TAŃCE XIX WIECZNYCH SALONÓW Anna Maria Adamiak
ZABAWA PRZY MUZYCE LAT 80 I 90 TYCH

NAGRODY I UPOMINKI m.in. od
Paweł Zięba Hair Design; Pszczółka, STAO, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich

Wszystkie szczegółowe informacje na temat III Charytatywnego "Balu u Dziennikarzy" umieszczane będą w kolejnych dniach w poniższym wydarzeniu oraz na profilach:

Bal u Dziennikarzy
Kulturalna Polska

Bilety:
biletyna.pl https://biletyna.pl/event/view/id/133592

Media

Zaproszenie na III Charytatywny "Bal u Dziennikarzy". Anna Popek"
Więcej w tej kategorii: « Europa na widelcu

a