piątek, grudzień 13, 2019
Follow Us
niedziela, 17 listopad 2019 13:45

Ryanair połączy Gdańsk z Zadarem

Written by JEN
Rate this item
(1 Vote)
To nowe i jedyne regularne połączenie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy z Chorwacją To nowe i jedyne regularne połączenie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy z Chorwacją mat.pras

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły, że latem 2020 roku uruchomią nowe połączenie z chorwackim Zadarem. Samoloty z Gdańska nad Adriatyk będą latać 3 razy w tygodniu.

To nowe i jedyne regularne połączenie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy z Chorwacją. Do tej pory pasażerowie mogli polecieć wyłącznie do Dubrownika lotem czarterowym.

„Bardzo się cieszymy, że Gdańsk od przyszłego sezonu letniego zyskuje połączenie z Chorwacją i pięknym Zadarem. Mamy nadzieję, że będzie to bardzo ciekawy i popularny kierunek wakacyjny, wybierany chętnie przez naszych pasażerów, którzy zamiast długiej podróży samochodem będą mogli szybkoi komfortowo polecieć samolotem na odpoczynek” – powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Ryanair ogłosił dziś w sumie 4 nowe, dodatkowe trasy z Polski na lato 2020 roku. Oprócz Gdańska, będą także loty z Modlina i Poznania do Pafos na Cyprze i z Katowic do Burgas w Bułgarii.

Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadził specjalną promocję. Bilety w cenie od 39 zł na podróż do końca stycznia 2020 roku dostępne będą na Ryanair.com tylko do piątku 15 listopada. „Cieszymy się z ogłoszenia 4 nowych dodatkowych tras z Polski. W rozkładzie lotów Ryanaira na lato 2020 znajduje się aż 36 nowych tras, łącznie 252. Ryanair obsłuży w Polsce 14,2 miliona pasażerów rocznie przyczyniając się do powstania ponad 10 tys. miejsc pracy” – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira.