poniedziałek, grudzień 04, 2023
Follow Us
czwartek, 23 grudzień 2010 11:19

Aplikacja szusujemy.pl ułatwi życie narciarzom Wyróżniony

Napisane przez KW / SIZ PAP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Aplikacja mobilna szusujemy.pl jest dostępna na kolejnym modelu telefonu komórkowego - na iPhonie. Dzięki aplikacji mobilnej na iPhona użytkownicy tych aparatów mogą zamieszczać zdjęcia i komentarze o aktualnych warunkach na stokach z wyjazdów na narty i deskę bezpośrednio z własnego telefonu.

{jumi [*4]}Robisz zdjęcie aparatem w telefonie, zamieszczasz przy danym stoku i wszystko trafia od razu na stronę szusujemy.pl.

Wcześniej została udostępniona wersja obsługująca platformę Android (smartfony: HTC, Samsung, LG, Motorola). Niedługo pojawi się aplikacja na Nokię. Pomysłodawcy tego projektu zachęcają do śledzenia aktualności pod adresem: http://szusujemy.pl/informacja/Aplikacja-mobilna

Dla wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej szusujemy.pl zorganizowano konkurs. Każda dodana na stronę serwisu treść jest automatycznie rejestrowana na stronie. Każde dodane zdjęcie i komentarz są punktowane. Najaktywniejszy użytkownik dostanie zimową Nokię N97mini. Akcja trwa do 28 lutego 2011 roku.

Dzięki aplikacji każdy jej użytkownik ma możliwość przeglądania bazy ośrodków narciarskich http://szusujemy.pl na własnym telefonie komórkowym w każdym miejscu i o każdej porze. Warunki narciarskie, opinie o stokach, pogoda, restauracje, szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu i wszystko, czego potrzebujesz planując lub będąc na nartach i desce.

Serwis zawiera bazę ponad 200 wyciągów narciarskich, szkółek i wypożyczalni sprzętu oraz punktów gastronomicznych zlokalizowanych przy nich. Dzięki ciągłemu wprowadzaniu zmian przez twórców portalu, właścicieli stoków oraz użytkowników, którzy komentują warunki narciarskie w różnych miejscach serwisu, znaleźć tu można aktualne informacje.

Darmowa aplikacja mobilna do ściągnięcia na: http://szusujemy.pl/informacja/Aplikacja-mobilna

Spędzaj aktywnie czas, dziel się zdjęciami z zimowych wypadów z innymi użytkownikami szusujemy.pl, a w nagrodę możesz dostać nowy telefon. Nie czekaj i zrób sobie świąteczny prezent! - zachęcają do aktywności i udziału w akcji pomysłodawcy.

{jumi [*6]}

a