środa, czerwiec 07, 2023
Follow Us

Nawrocki

poniedziałek, 18 wrzesień 2017 12:25

Wizz Air uruchamia trasę z Warszawy do Wiednia Wyróżniony

Napisane przez Informacja Prasowa Wizz Air
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wizz Air uruchamia trasę z Warszawy do Wiednia Informacja Prasowa Wizz Air

Wizz Air rozpoczyna dzisiaj loty na nowej trasie z Lotniska Chopina. 

Najnowsze połączenie WIZZ między Warszawą a Wilnem na Litwie będzie odbywać się cztery razy w tygodniu. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 59 PLN*.

Wilno, stolica i największe miasto na Litwie, słynie z pięknej architektury barokowej. Wileńska Starówka została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To kompaktowe, niezwykle przyjazne pieszym miasto z łatwym dostępem do licznych hoteli, restauracji i najważniejszych zabytków.

Warszawa to jedno z pierwszych miast, w których linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Od tego czasu ponad 14 milionów pasażerów skorzystało z usług przewoźnika na trasach w warszawskiej siatce połączeń. Podkreślając swoje zaangażowanie w Polsce, WIZZ ogłosił ostatnio umieszczenie 8. samolotu w bazie w Warszawie, uruchomienie nowego połączenia do Bordeaux oraz zwiększenie częstotliwości lotów na ośmiu popularnych trasach.

Wraz z nową trasą do Wilna, Wizz Air oferuje aktualnie połączenia do 50 krajów ze stolicy Polski.

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z WARSZAWY:

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Cena od*

Wilno

poniedziałek, środa, piątek, niedziela

18 września

59 PLN

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością rozpoczynamy loty na nowej trasie z Warszawy do Wilna. Mamy nadzieję, że połączenia odbywające się cztery razy tygodniowo, umocnią relacje biznesowe i handlowe pomiędzy Polską i Litwą. Jesteśmy również przekonani, że trasa szybko zyska popularność wśród polskich i litewskich pasażerów, którzy będą mogli skorzystać z niskokosztowych biletów i odwiedzić te wyjątkowe miasta o bogatym dziedzictwie kulturowym. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

a