wtorek, maj 21, 2024
Follow Us
wtorek, 30 maj 2017 07:15

Stena Spirit i super ceny na rejsy do Szwecji

Napisane przez JEN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak zobaczyć mostek kapitański na żywo? Raz w roku jest taka szansa! Podczas Dnia Otwartego Stena Line można nie tylko zobaczyć statek Stena Spirit od środka, ale też upolować rejsy na lato w wyjątkowych cenach. W piątek 2 czerwca 2017 na terminalu Stena Line w Gdyni na zwiedzających czeka wielki statek oraz atrakcje dla całej rodziny, plac zabaw dla najmłodszych, ciekawe warsztaty. Będzie można również skorzystać z wyprzedaży wycieczek na lato. Wstęp wolny.

Stena Line zaprasza na Dzień Otwarty czyli zwiedzanie wielkiego statku i super ceny na rejsy do Szwecji. Można będzie poznać wielki statek Stena Spirit, zwiedzić mostek kapitański oraz spędzić czas z rodziną podczas różnych atrakcji, od zabaw z piratem po warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych. Tego dnia restauracje na pokładzie będą serwować obiady w promocyjnych cenach. Stena Spirit - pływający hotel - jest jedną z największych jednostek pływających po Bałtyku. Nazwę promu wyłoniono w ogólnopolskim konkursie, na który nadesłano prawie 14 000 propozycji! Matką chrzestną statku została Anna Przybylska, aktorka pochodząca z Gdyni.

Największym hitem imprezy będzie wyprzedaż letnich rejsów. Bilety w super cenach będzie można kupić nie tylko na miejscu, ale w biurach podróży w całym kraju oraz także przez stronę internetową Stena Line.

Dzień Otwarty w Internecie będzie trwał aż dwie doby:

Początek - noc ze środy na czwartek, od godz. 00:01, 01 czerwca 2017; koniec - do godz. 23:59 02 czerwca 2017 lub do wyczerpania miejsc.

Będzie to wyjątkowa okazja, aby sprawić rodzinie trochę radości ze wspólnego wyjazdu oraz skosztować morskiej przygody. Warunkiem otrzymania najniższej ceny jest płatność od razu po dokonaniu rezerwacji: kartą debetową, kredytową lub gotówką. Tego dnia znosimy opłatę rezerwacyjną na rejsy turystyczne. Płatność w Internecie można uiścić kartą debetową lub kredytową. Ogólna liczba miejsc w promocji jest znaczna, natomiast może być ograniczona na niektóre wypłynięcia. Rezerwacja miejsc odbywa się zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Dzień Otwarty jest unikalną okazją zobaczenia statku od wewnątrz.

Tego dnia przejazd linią 4f (co 20 minut sprzed Dworca Głównego PKP w Gdyni, od 11.11) w obie strony) będzie bezpłatny dla wszystkich, którzy wybiorą się zwiedzać statek.

Duże promy pasażerskie nie są zazwyczaj dostępne dla zwiedzających. Szansa na zajrzenie do najważniejszych miejsc Stena Spirit trafia się tylko raz w roku!

Dzień Otwarty Stena Line
Terminal Promowy
ul. Kwiatkowskiego 60, Gdynia
02. czerwca 2017, godz. 11.30-18:00 (ostatnie wejście)
Dojazd: autobusami linii 4f: co 20 minut sprzed Dworca Głównego PKP w Gdyni, od 11.11.
Tego dnia przejazd linią 4f (w obie strony) będzie bezpłatny dla wszystkich, którzy wybiorą się zwiedzać statek.

a