czwartek, maj 23, 2024
Follow Us
piątek, 26 maj 2017 15:08

Czwarta edycja programu WIZZ Ambassador

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czwartą edycję programu WIZZ Ambassador, w której internauci mogą głosować na wybranych członków załogi doceniając ich za doskonałą obsługę na pokładach samolotów, Wizz Air uruchamił 26 maja 2017. Pasażerowie oraz sympatycy WIZZ wybiorą 31 osób spośród członków personelu pokładowego, które staną się oficjalnymi “twarzami” firmy i w ciągu kolejnych dwóch lat będą reprezentować WIZZ w mediach.


W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy pasażerowie WIZZ i sympatycy linii w mediach społecznościowych. Głosowanie trwa do końca dnia 9 czerwca czasu środkowoeuropejskiego. Uczestnicy będą oddawać głosy za pośrednictwem aplikacji na Facebooku, gdzie fani mogą wybrać ambasadorów z każdego kraju spośród 83 kandydatów. Celem głosowania jest wybór po trzech ambasadorów w krajach, w których znajduje się kilka baz WIZZ oraz, po dwóch reprezentantów, w krajach z jedną bazą linii. W Polsce, klienci mogą wybierać z listy 9 finalistów. Wśród nich są: Adam, Anna, Elżbieta, Magdalena, Marta, Martyna, Sandra, Sebastian i Vivian.
WIZZ zachęca do głosowania na tych członków załogi, którzy według głosujących, będą najlepszymi reprezentantami kluczowych wartości WIZZ i z pełnym profesjonalizmem oraz pasją wykonują swoją pracę. Rola wybranych ambasadorów nie będzie ograniczać się jedynie do typowego reprezentowania marki. Najlepsi z kandydatów będą przedstawicielami ponad 1800 członków personelu pokładowego dzieląc się najbardziej ekscytującymi szczegółami swojej pracy za pośrednictwem mediów tradycyjnych, elektronicznych i portali społecznościowych.
Po oficjalnej uroczystości inaugurującej wybór nowych ambasadorów, która odbędzie się w lipcu, pasażerowie Wizz Air będą mieć okazję do spotkania nowych ambasadorów WIZZ nie tylko na pokładach samolotów linii, ale również podczas wydarzeń biegowych sponsorowanych przez Wizz Air w Europie Środkowo-Wschodniej. Ambasadorzy będą występować w materiałach video oraz w każdym wydaniu magazynu pokładowego WIZZ.
Owain Jones, Dyrektor Korporacyjny w Wizz Air powiedział:

“W WIZZ jesteśmy niezwykle dumni z naszej znakomitej załogi, której członkowie są nie tylko dobrze wyszkolonymi profesjonalistami i doskonałymi ekspertami ds. bezpieczeństwa, ale również doskonale dbają o najwyższy poziom usług na pokładach WIZZ. Od dzisiaj do 9 czerwca 2017 nasi klienci oraz sympatycy mogą decydować, którzy członkowie załogi powinni reprezentować naszą firmę na poszczególnych rynkach, aby dzielić się wrażeniami i doświadczeniami zdobytymi podczas pracy w WIZZ. Już teraz zapraszamy pasażerów z Polski do oddawania głosów na jednego spośród 9 finalistów na stronie https://wizzambassadors.wizzair.com.”

a