Wydrukuj tę stronę
środa, 24 maj 2017 11:01

Od niedzieli można latać do Liverpoolu z Lublina Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Od niedzieli można latać do Liverpoolu z Lublina https://pl.wikipedia.org

Pierwszy lot z najnowszego połączenia WIZZ - między Lublinem a Liverpoolem w Wielkiej Brytanii - odbył się w niedzielę 21 maja 2017. Kolejne samoloty z Lublina do Liverpoolu będą latać dwa razy w tygodniu: w środy i w niedziele.

Liverpool cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów dzięki swojej znanej drużynie piłkarskiej oraz legendarnemu zespołowi The Beatles, któremu zawdzięcza tytuł “Światowej Stolicy Popu” w Księdze Rekordów Guinnessa.
WIZZ niedawno dodał dwie nowe trasy do siatki połączeń swojej lubelskiej bazy. Trasy do Tel Awiwu i Kijowa rozpoczną się odpowiednio w czerwcu i sierpniu. Siatka połączeń Wizz Air w Lublinie składa się obecnie z dziewięciu tras do sześciu krajów, a liczba oferowanych miejsc w sprzedaży na 2017 rok wynosi 346 000 tysięcy, co oznacza 12% wzrost w stosunku do roku ubiegłego.
Wraz z najnowszym połączeniem z Lublina do Liverpoolu, obecnie polska siatka połączeń WIZZ składa się ze 151 tras do 28 krajów.

Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy w Wizz Air, powiedział: "Po niedawnym ogłoszeniu lotów z Lublina do Kijowa i Tel Awiwu cieszymy się, że świętujemy rozpoczęcie naszej najnowszej trasy z Lublina do Liverpoolu. Obok Doncaster Sheffield, Glasgow i Londynu Luton, Liverpool jest czwartm kierunkiem do Wielkiej Brytanii dostępnym obecnie w ofercie tanich połączeń Wizz Air z Lublina. Jesteśmy przekonani, że polscy klienci z radością będą zwiedzać miasto Beatlesów dzięki naszym bardzo niskim cenom, doświadczając przy tym doskonałej obsługi na pokładzie."

Bilety są dostępne w sprzedaży na www.wizzair.com od 39 zł (w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi).

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL