poniedziałek, maj 29, 2023
Follow Us

Nawrocki

piątek, 19 maj 2017 10:49

Akcja promocyjna HURRY65

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Split. Panorama miasta Split. Panorama miasta https://pl.wikipedia.org

Akcja promocyjna Wizz Tours o nazwie HURRY65 potrwa do 23:59 CET 31 maja 2017 roku. Propozycja Wizz Tours - portalu należącego do grupy Wizz Air - to szeroki wybór pakietów wyjazdowych dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, w tym także wyjazdów weekendowych typu “city breaks” oraz licznych propozycji spędzenia letnich i zimowych wakacji. Można zaplanować nadchodzące lato i zarezerwować wspaniały wyjazd zyskując 65 euro zniżki.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się w tym roku kierunki typu: Agadir, Bari, Wyspy Kanaryjskie, Nicea, Lizbona, Santander czy Split. Kod HURRY65 obowiązuje przy rezerwacji pakietów (hotel+przelot) z minimum siedmioma noclegami na podróże między 10 maja a 31 października 2017 r. Kod uprawnia do jednorazowej zniżki w wysokości 65 euro przy każdej rezerwacji.
Wystarczy jedno kliknięcie! Wybór Wizz Tours to nie tylko najbardziej atrakcyjne cenowo oferty, ale również oszczędność czasu spędzonego na poszukiwaniu i organizowaniu poszczególnych elementów podróży na licznych stronach internetowych. Pakiety Wizz Tours zawierają przelot i zakwaterowanie. Mogą być również rozbudowane o inne dodatkowe usługi. Przystępny i klarowny proces rezerwacji znacznie ułatwia organizację wyjazdu.

Istvan Csanalosi, Dyrektor Generalny Wizz Tours, powiedział: “To wyjątkowa okazja dla naszych klientów w Polsce, aby już teraz zacząć realizować wakacyjne plany. Nasza oferta atrakcyjnych cenowo pakietów pomoże rodzinom i entuzjastom podróży zorganizować letni wypoczynek. Wizz Tours jest niezawodnym partnerem w planowaniu rodzinnych wakacji. Stale rosnąca liczba dostępnych destynacji potwierdza, że Wizz Tours jest najlepszym wyborem, dzięki niskim cenom i urozmaiconej ofercie.”

a