poniedziałek, październik 02, 2023
Follow Us

Nawrocki

wtorek, 02 maj 2017 15:20

Prom TT-Line popłynie ze Świnoujścia na Bornholm

Napisane przez JEN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Połączenie na linii Świnoujście – Bornholm zainauguruje 24 czerwca prom należący do niemieckiego armatora. Rejsy na tej trasie realizowane się będą raz w tygodniu, w soboty.

TT-Line - armator eksploatujący promy na trasach: Świnoujście-Trelleborg, Rostock-Trelleborg i Travemünde-Trelleborg otwiera nową linię łączącą Świnoujście z Bornholmem. Połączenie będzie
obsługiwane przez prom pasażerski Nils Dacke, dotyczas kursujący między Polską a Szwecją.

Pierwsza podróż nową, bezpośrednią linią ze Świnoujścia do Ronne odbędzie się 24 czerwca 2017 roku. Prom na Bornholm będzie kursował latem raz w tygodniu w każdą sobotę. Połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednie dotarcie w ciągu ok. 5 godzin do jednej z najpopularniejszych destynacji wakacyjnych na Bałtyku.

Przewożnik jest przekonany, że bezpośrednie połączenie drogą morską na duńską wyspę będzie cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno polskich jak i niemieckich turystów. TT-Line da pasażerom możliwość dotarcia na Bornholm wygodnie i szybko. Bornholm zawsze był dużą atrakcją dla Polaków. Szczególnie zainteresowani wakacjami na wyspie są turyści, którzy poszukują kameralnej atmosfery.

Wierzymy, że bezpośrednia linia ze Świnoujścia do Ronne pozwoli nam zdobyć serca turystów, którzy dotychczas byli zmuszeni do korzystania z innych, mniej komfortowych połączeń. Wyspa oferuje wiele atrakcji: spotkanie z piękną naturą, majestatyczne klify, doskonałe przestrzenie do wspinaczki i wyjątkową pogodę, która zachęca do zwiedzania i wypoczynku na piaszczystych plażach. Warto poznać również fascynującą historię i kulturę Bornholmu. Zaletą wyspy jest możliwość wykupienia noclegów na każdą kieszeń – dodaje Aneta Wencel, Dyrektor Zarządzający TT-Line Polska.

a