środa, sierpień 17, 2022
Follow Us
wtorek, 25 kwiecień 2017 12:22

Atrakcyjna letnia promocja

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Atrakcyjna letnia promocja https://pixabay.com

Atrakcyjną letnią promocję oferuje WizzAir. Do 30 kwietnia 2017 można skorzystać ze zniżki w wysokości 10 euro na każdą dobę pobytu, bez względu na to jaki kierunek wybierzemy.

Promocja Wizz Tours dotyczy minimum 7-dniowych podróży między 1 maja a 31 października 2017 roku. Podczas procesu rezerwacji należy użyć kodu promocyjnego: LONGSUMMER*. Miejsca, które warto odwiedzić: Agadir w Maroku (z Warszawy), Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa i Lanzarote (z Katowic), Malta, Cypr i Porto w Portugalii. Pakiet wakacyjny można zarezerwować na www.wizztours.com.

7 nocy → do 70 euro zniżki
10 nocy → do 100 euro zniżki
15 nocy → do 150 euro zniżki

Istvan Csanalosi, dyrektor generalny Wizz Tours, który poinformował, że najchętniej rezerwowane destynacje z Polski to Rzym, Barcelona, Budapeszt, Malta, Cypr, Dubaj i Wyspy Kanaryjskie powiedział: “Wizz Tours pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów i usług, a proces rezerwacji online odbywa się za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej letniej promocji, która daje jeszcze większe oszczędności.”

Do rezerwacji dokonanych na www.wizztours.com istnieje możliwość dołączenia opcji ubezpieczenia i transferów; w ramach oferty Wizz Tours znajdują się m.in.: usługi wypożyczalni samochodów oraz bilety wstępu do muzeów i zabytków.

*Kod promocyjny LONGSUMMER jest ważny do 30 kwietnia 2017 roku, do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego i może być stosowany w przypadku pakietów obejmujących lot i hotel dostępnych na stronie wizztours.com, które obejmują co 7-15 noclegów w okresie od 1 maja do 31 października 2017 r. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod promocyjny „LONGSUMMER” na stronie wyszukiwania w witrynie wizztours.com zanim przeprowadzisz wyszukiwanie. Powyższy kod promocyjny uprawnia do jednorazowej zniżki na rezerwację i dotyczy tylko nowych rezerwacji obejmujących maksymalnie 9 pasażerów. Nie można go łączyć z innymi rabatami. Łączna kwota rabatu zależy od długości wyjazdu: w witrynie zostanie naliczony rabat w wysokości kwoty 10 euro pomnożonej przez wybraną liczbę noclegów.

a