czwartek, maj 13, 2021
Follow Us
czwartek, 13 kwiecień 2017 15:05

Najnowsze połączenie między Wrocławiem a Lwowem

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Loty na nowej trasie z bazy we Wrocławiu na Ukrainę rozpoczyna Wizz Air. Najnowsze połączenie WIZZ między Wrocławiem a Lwowem będzie odbywać się dwa razy w tygodniu. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 PLN.

 

Lwów jest drugim, obok Kijowa, ukraińskim miastem w siatce połączeń Wizz Air z Wrocławia. Zapewniając bezpośrednie połączenie między Polską a Ukrainą, nowa oferta umocni relacje biznesowe między krajami oraz umożliwi turystom niskokosztowe podróże. Połączenie będzie obsługiwane we wtorki i w soboty, idealnie sprawdzając się w przypadku wyjazdów weekendowych.
W 2016 roku Wizz Air przewiózł ponad 367 000 pasażerów na trasach z i do Wrocławia wspierając jednocześnie ponad 270 etatów w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku jest ponad 500 000 miejsc na trasach we wrocławskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 25% w porównaniu do poprzedniego roku. Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 10 tras do 6 krajów z Wrocławia. W 2016 roku, Wizz Air przewiózł ponad 6,9 mln pasażerów na swoich niskokosztowych trasach w Polsce.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział: “Po dodaniu Kijowa do naszej wrocławskiej siatki połączeń, z radością uruchamiamy dzisiaj kolejną destynację z Portu Lotniczego we Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że dzięki cenom rozpoczynającym się już od 39 złotych, nasza nowa trasa zyska popularność zarówno wśród klientów podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych. Z wielkim zaangażowaniem działamy na Dolnym Śląsku stale oferując niskie ceny podróży lotniczych WIZZ i wysoki poziom usług. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład jednego z naszych nowych samolotów Airbus A320!”

a