sobota, kwiecień 10, 2021
Follow Us
czwartek, 16 marzec 2017 08:34

Ubezpieczenie lotów i podróży Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ubezpieczenie lotów i podróży https://pixabay.com/

Wizz Air ogłosił podpisaną niedawno umowę współpracy z firmą Chubb w zakresie ubezpieczeń lotów i podróży dla swoich klientów. Pasażerowie, którzy dokonają zakupu biletów lotniczych na stronie wizzair.com lub przez aplikację mobilną Wizz Air będą mogli dodatkowo skorzystać z możliwości ubezpieczenia podróży lub na wypadek rezygnacji z lotu, lub obu jednocześnie w zależności od lokalizacji, korzystając z oferty Chubb. Usługa jest dostępna w 23 krajach w Europie, w 17 językach. 

George Michalopoulos, Dyrektor Handlowy w Wizz Air, powiedział: “W Chubb udało nam się znaleźć partnera, który zapewni naszym pasażerom rozwiązania w zakresie ubezpieczeń dopasowane do ich potrzeb zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i komfort podróży. Stale pracujemy nad doskonaleniem naszych usług, aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów.”
Donna Dorairajoo, Kierownik Regionalny Ubezpieczeń Podróży Chubb w Europie, Eurazji i Afryce, powiedziała: “Do klientów Wizz Air kierujemy naszą ofertę świadczeń ubezpieczenia podróży i na wypadek rezygnacji z lotu zapewniając dogodne warunki, atrakcyjne ceny, a przede wszystkim wysoki poziom świadczonych usług oraz wsparcie w przypadku roszczeń i sytuacji awaryjnych.”

a