czwartek, maj 13, 2021
Follow Us
czwartek, 02 luty 2017 11:55

Nowe połączenie z Wrocławia do Lwowa

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wizz Air ogłosił uruchomienie nowej trasy - z Wrocławia do Lwowa na Ukrainie - od 13 kwietnia 2017. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

Lwów jest drugim, obok Kijowa, ukraińskim miastem w siatce połączeń Wizz Air z Wrocławia. Zapewniając bezpośrednie połączenie z Polski do zachodniej Ukrainy, nowa oferta umocni relacje biznesowe między krajami. Bilety na nowe połączenie są dostępne w sprzedaży na www.wizzair.com.

Pierwszy lot WIZZ z Wrocławia odbył się w 2008 roku. Dwa lata później linia uruchomiła bazę na lotnisku we Wrocławiu tworząc tym samym 36 miejsc pracy w Wizz Air oraz nowe możliwości niskokosztowych podróży lotniczych z i na Dolny Śląsk. W 2016 roku Wizz Air przewiózł we Wrocławiu 367 000 pasażerów wspierając ponad 270 lokalnych miejsc pracy. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku jest ponad 500 000 miejsc na trasach we wrocławskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 25% w porównaniu do poprzedniego roku. Wraz z nową trasą do Lwowa, oferta Wizz Air z Wrocławia składa się aktualnie z dziewięciu tras do sześciu krajów.
Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedział: “Po niedawnym rozszerzeniu oferty Wizz Air o trasę do Kijowa z Wrocławia, przyszedł czas na kolejne nowe połączenie między Polską i Ukrainą. Trasa Lwów-Wrocław z pewnością zyska popularność wśród pasażerów podróżujących zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych. Rozwój siatki połączeń świadczy o zaangażowaniu Wizz Air w dostarczanie możliwości niskokosztowych podróży lotniczych na Dolnym Śląsku oraz wszystkim klientom w Polsce. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

a