środa, lipiec 17, 2024
Follow Us
środa, 28 grudzień 2016 08:19

Jedno wyszukiwanie, jedna cena, jedna transakcja Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jedno wyszukiwanie, jedna cena, jedna transakcja http://www.polskibus.com

PolskiBus wprowadził podróże łączone. Pasażer otrzymuje gotową propozycję najlepiej dopasowanej dwuetapowej podróży z dogodną przesiadką w Krakowie. W ramach tej oferty mieszkańcy Gdańska, Torunia, Łodzi i Katowic otrzymują możliwość podróży do Budapesztu i Zakopanego.

W wynikach wyszukiwania pokazywane są najdogodniejsze opcje łączonej podróży w ramach dwóch linii. W połączeniu został uwzględniony czas, który umożliwia płynną przesiadkę na krakowskim dworcu MDA. Po wybraniu interesującego połączenia zostanie wygenerowane potwierdzenie transakcji z dwoma numerami rezerwacji, a do ceny łączonego przejazdu zostanie doliczona opłata rezerwacyjna w wysokości 2 zł.

W ramach nowej oferty pasażerowie z Gdańska, Torunia, Łodzi i Katowic mają do dyspozycji po jednym połączeniu dziennie do Zakopanego i Budapesztu. Wkrótce połączone zostaną nowe trasy oraz nowe miasta z atrakcyjnymi ofertami cenowymi.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras, docierając do 25 polskich miast. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 20 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej na: www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

a