niedziela, lipiec 21, 2024
Follow Us
wtorek, 29 listopad 2016 12:23

20 Lat Tunezji w Polsce Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Gospodyni wieczoru Anna Wendzikowska Gospodyni wieczoru Anna Wendzikowska https://www.facebook.com/DiscoverTunisia.com

Uroczysta gala oraz spotkanie w gronie przyjaciół Tunezji, dyplomatów, touroperatorów, agentów podróży oraz przedstawicieli branży turystycznej z Tunezji z okazji 20 Lat Tunezji w Polsce miało miejsce 23 listopada 2016 w warszawskim Hotelu Belotto.

Podczas uroczystości krótkie przemówienia z okazji 20-letniej współpracy między Polską i Tunezją wygłosili m.in. Jego Ekscelencja Sghaier Fatnassi, Ambasador Republiki Tunezji w Polsce, Salma Elloumi Rekik, Minister Turystyki i Rzemiosła Tunezji oraz Dawid Lasek, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Turystyki i Sportu.

Piosenkę, do której teledysk został nakręcony w przepięknych tunezyjskich plenerach, zaśpiewała Magda Femme. O swoich pobytach w Tunezji opowiadali m.in. znani krakowscy podróżnicy Elżbieta i Andrzej Lisowscy oraz Anna i Krzysztof Kobusowie z Warszawy. Poza nagrodami dla przedstawicieli touroperatorów za wieloletnią współpracę, nagrodę "Dla najwierniejszego fana Tunezji" z rąk Dyrektora Generalnego ONTT w Tunisie Abdellatifa Hamama odebrała Katarzyna Owczennikow. Gospodynią wieczoru była Anna Wendzikowska.

Więcej na: https://www.facebook.com/DiscoverTunisia.com.Polska.

a